Godzinne wejście do parku trampolin dla 1 osoby za 21,99 zł i więcej opcji w Fun Jump (do -38%)

Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later
Oferta ograniczona czasowo!
80+ odsłon dziennie
1 Opinii

W skrócie


 


Wybierz 1 z 4 opcji

Godzinne wejście do parku trampolin:

 • 21,99 zł zamiast 35 zł za wejście dla 1 osoby,
 • 43,99 zł zamiast 70 zł za wejście dla 2 osób,
 • 65,99 zł zamiast 105 zł za wejście dla 3 osób,
 • 86,99 zł zamiast 140 zł za wejście dla 4 osób.

Warunki


Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. 
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym. Oferta obowiązuje od pon. do pt. Uwaga: możliwość skorzystania z grouponu istnieje tylko po wcześniejszym dokonaniu rezerwacji. Groupony, które nie będą miały dokonanej rezerwacji, nie będą realizowane. W przypadku przekroczenia czasu (60 min) obowiązuje dopłata. Przed wejściem należy zakupić skarpetki antypoślizgowe wielorazowego użytku (5 zł).
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Fun Jump


Aby spędzić miło czas, wystarczy skoczyć do parku trampolin, gdzie na miłośników pokonywania grawitacji czekają trampoliny sportowe. Do dyspozycji gości Fun Jump są tory przeszkód o różnym poziomie trudności, strefa koszykówki do ćwiczenia efektownych wsadów, basen z gąbkami do trenowania ewolucji oraz ścieżki akrobatyczne do wykonywania kombinacji salt. Nic nie stoi na przeszkodzie, by – po zebraniu drużyny – zagrać w zbijaka na specjalnym boisku. W ofercie Fun Jump są również zajęcia sportowe, m.in. fitness na trampolinach i akrobatyka.

Merchant Location Map
 1. 1

  Szczecin

  Andrzeja Struga 31A

  Szczecin, ZACHODNIOPOMORSKIE 70-784

  Sprawdź dojazd
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
{"bucketedExperimentData":{"experiments":{"AADealPage":"ControlAA","DealPageDesktop2016_REST_OF_EMEA":"Treatment","1705_Desktop_DealPageOptionsSort_INTL":"Treatment"},"dealData":{"page_type":"local","deal_type":"g1","has_variations":false}}}