60-minutowe wejście do parku trampolin od poniedziałku do piątku dla 1 osoby za 21,99 zł w Fun Jump (do -38%)

Do -38%
Wybierz opcję

Komentarze


48 Opinii

100% Verified Reviews
All reviews are from people who have redeemed deals with this merchant.
Relevant Reviews

J

Jolanta · 2 reviews
· Reviewed 10 lutego 2018
Super zabawa dla wszystkich

L

LIDIA · 2 reviews
· Reviewed 6 stycznia 2018
Niesamowita rozrywka.Wnuki szczęśliwe i zadowolone.Bardzo fajne i przyjazne miejsce.

D

Dorota · 1 reviews
· Reviewed 26 grudnia 2017
super zabawa!!!bardzo miły i pomocny personel.polecam!!!

W skrócie


 

Wybierz 1 z 4 opcji

60-minutowe wejście do parku trampolin od poniedziałku do piątku:

  • 21,99 zł zamiast 35 zł za wejście dla 1 osoby,
  • 43,99 zł zamiast 70 zł za wejście dla 2 osób,
  • 65,99 zł zamiast 105 zł za wejście dla 3 osób,
  • 86,99 zł zamiast 140 zł za wejście dla 4 osób.

Warunki


Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu (z wyłączeniem 13-26.02.2017) i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 2 groupony. Oferta obowiązuje od pon-pt. Uwaga: Możliwość skorzystania z grouponu istnieje tylko po wcześniejszym dokonaniu rezerwacji przez system rezerwacji http://rezerwacja.groupon.pl/. Groupony, które nie bedą miały dokonanej rezerwacji nie będą realizowane.
Dodatkowe informacje: w przypadku przekroczenia czasu obowiązuje dopłata. Przed wejściem należy zakupić skarpetki antypoślizgowe wielorazowego użytku (5 zł). 
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Fun Jump


By się wybić, nie trzeba naginać zasad...przynajmniej etycznych. Wystarczy skoczyć do parku trampolin, gdzie na miłośników pokonywania grawitacji czekają trampoliny sportowe, na których można wykonywać liczne akrobacje. Do dyspozycji gości Fun Jump są tory przeszkód o różnym poziomie trudności, strefa koszykówki do ćwiczenia efektownych wsadów, basen z gąbkami do trenowania ewolucji oraz ścieżki akrobatyczne do wykonywania kombinacji salt, śrub i fiflaków. Nic nie stoi na przeszkodzie, by – po zebraniu drużyny – zagrać w zbijaka na specjalnym boisku. W ofercie Fun Jump są również zajęcia sportowe, m.in. fitness na trampolinach i akrobatyka.

Podaruj groupon w prezencie za pomocą platformy lub przycisku pod opcjami Kup jako prezent.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.