60-minutowe wejście do parku trampolin od poniedziałku do piątku dla 1 osoby za 21,99 zł w Fun Jump (do -38%)

Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later
Do -38%

Komentarze

87 Opinii

Świetna zabawa dla dorosłych i dla dzieci 😊 można też spotkać się ze znajomymi, wypić kawkę na miejscu i pokibicować skaczącym dzieciom. Mega fun 👍 polecam
Grazyna M. · 1 dzień temu
Super obsługa polecam
Patryk M. · 23 października 2017
Wspaniała zabawa nie tylko dla dzieci ☺ polecam
Grazyna P. · 31 sierpnia 2017

W skrócie


 

Wybierz 1 z 4 opcji

60-minutowe wejście do parku trampolin od poniedziałku do piątku:

  • 21,99 zł zamiast 35 zł za wejście dla 1 osoby,
  • 43,99 zł zamiast 70 zł za wejście dla 2 osób,
  • 65,99 zł zamiast 105 zł za wejście dla 3 osób,
  • 86,99 zł zamiast 140 zł za wejście dla 4 osób.

Warunki


Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu (z wyłączeniem 13-26.02.2017) i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 2 groupony. Oferta obowiązuje od pon-pt. Uwaga: Możliwość skorzystania z grouponu istnieje tylko po wcześniejszym dokonaniu rezerwacji przez system rezerwacji http://rezerwacja.groupon.pl/. Groupony, które nie bedą miały dokonanej rezerwacji nie będą realizowane.
Dodatkowe informacje: w przypadku przekroczenia czasu obowiązuje dopłata. Przed wejściem należy zakupić skarpetki antypoślizgowe wielorazowego użytku (5 zł). 
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Fun Jump


By się wybić, nie trzeba naginać zasad...przynajmniej etycznych. Wystarczy skoczyć do parku trampolin, gdzie na miłośników pokonywania grawitacji czekają trampoliny sportowe, na których można wykonywać liczne akrobacje. Do dyspozycji gości Fun Jump są tory przeszkód o różnym poziomie trudności, strefa koszykówki do ćwiczenia efektownych wsadów, basen z gąbkami do trenowania ewolucji oraz ścieżki akrobatyczne do wykonywania kombinacji salt, śrub i fiflaków. Nic nie stoi na przeszkodzie, by – po zebraniu drużyny – zagrać w zbijaka na specjalnym boisku. W ofercie Fun Jump są również zajęcia sportowe, m.in. fitness na trampolinach i akrobatyka.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.