60-minutowe wejście do parku trampolin od poniedziałku do piątku dla 1 osoby za 21,99 zł w Fun Jump (do -38%)

od 21,99 zł
Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
35 zł 37% 13,01 zł
Kup jako prezent
Już 1 000 kupionych

W skrócie

Możliwość skakania po ścieżce akrobatycznej, ćwiczenia efektownych wsadów, salt, śrub i innych ewolucji

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu (z wyłączeniem 13-26.02.2017) i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 2 groupony. Oferta obowiązuje od pon-pt. Uwaga: Możliwość skorzystania z grouponu istnieje tylko po wcześniejszym dokonaniu rezerwacji przez system rezerwacji http://rezerwacja.groupon.pl/. Groupony, które nie bedą miały dokonanej rezerwacji nie będą realizowane.
Dodatkowe informacje: w przypadku przekroczenia czasu obowiązuje dopłata. Przed wejściem należy zakupić skarpetki antypoślizgowe wielorazowego użytku (5 zł). 
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

 

Wybierz 1 z 4 opcji

60-minutowe wejście do parku trampolin od poniedziałku do piątku:

 • 21,99 zł zamiast 35 zł za wejście dla 1 osoby,
 • 43,99 zł zamiast 70 zł za wejście dla 2 osób,
 • 65,99 zł zamiast 105 zł za wejście dla 3 osób,
 • 86,99 zł zamiast 140 zł za wejście dla 4 osób.

Fun Jump

By się wybić, nie trzeba naginać zasad...przynajmniej etycznych. Wystarczy skoczyć do parku trampolin, gdzie na miłośników pokonywania grawitacji czekają trampoliny sportowe, na których można wykonywać liczne akrobacje. Do dyspozycji gości Fun Jump są tory przeszkód o różnym poziomie trudności, strefa koszykówki do ćwiczenia efektownych wsadów, basen z gąbkami do trenowania ewolucji oraz ścieżki akrobatyczne do wykonywania kombinacji salt, śrub i fiflaków. Nic nie stoi na przeszkodzie, by – po zebraniu drużyny – zagrać w zbijaka na specjalnym boisku. W ofercie Fun Jump są również zajęcia sportowe, m.in. fitness na trampolinach i akrobatyka.

Komentarze

Dużo miejsca, obsługa bez zarzutu
Magdalena P. · 20 lutego 2017
super zabawa i zakwasy gwarantowane :)
Agnieszka Ż. · 19 lutego 2017
Świetna zabawa dla każdego w każdym wieku! O ile zdrowie pozwala na taki wysilek.
Bartosz B. · 19 lutego 2017
Merchant Location Map
 1. 1

  Fun Jump

  Bohaterów Warszawy 37

  Szczecin, 70-340

  Sprawdź dojazd

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
{"bucketedExperimentData":{"experiments":{},"dealData":{"page_type":"local","deal_type":"g1","has_variations":false}}}