Brak nowych powiadomień

Fuga Mundi

Godzinna gra w bilard (14,99 zł) z 2 napojami (25,99 zł) i więcej opcji w Fuga Mundi (do -42%)

Oferta niedługo się kończy!
Do -41%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Gra w bilard to sport rozwijający celność oraz umiejętność koncentracji i strategicznego myślenia

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Wybierz 1 z 4 opcji

Gra w bilard

  • 14,99 zł zamiast 24 zł za godzinę gry
  • 25,99 zł zamiast 37 zł za godzinę gry oraz 2 piwa
  • 27,99 zł zamiast 48 zł za 2 godziny gry
  • 51,99 zł zamiast 74 zł za 2 godziny gry oraz 4 piwa

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 2 groupon. Oferta związana z alkoholem dostępna tylko dla osób pełnoletnich. Realizacja możliwa od niedzieli do czwartku. Groupony obowiązują tylko i wyłącznie przy rezerwacjach indywidualnych. Przy rezerwacjach grupowych nie można skorzystać z grouponu.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. W przypadku przedłużenia czasu gry - należy na miejscu dopłacić za kolejne godziny wg standardowego cennika. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 787 316 858 z podaniem kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji groupon przepada. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Fuga Mundi

Na jednym z licznych stołów do gry klub oferuje nie tylko możliwość rozegrania emocjonującego meczu, ale i trening pod okiem profesjonalisty. W zlokalizowanym na Placu Grunwaldzkim Fuga Mundi znajduje się także bogato zaopatrzony bar, przekąski, a także opcja naprawy sprzętu bilardowego.

Dla wszystkich, którzy chcą spróbować swoich sił w turniejach, klub przygotował możliwość wzięcia udziału w potyczkach na zróżnicowanych poziomach. Ci, którzy nie chcą skorzystać z 16 stołów do pool bilarda, mają w klubie do dyspozycji 3 do snookera i stół do piłkarzyków. Zamiast próbować swoich sił w grze goście mogą również podbić parkiet, ponieważ na terenie Fuga Mundi znajduje się sala taneczna, gdzie organizowane są imprezy, w tym zamknięte: firmowe, okolicznościowe czy wieczory kawalerskie.

Fuga Mundi

Nocna rozrywka, Bilard
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.