Brak nowych powiadomień

pl Grunwaldzki 12-14, Wrocław (Wrocław-Śródmieście)

Godzinna gra w bilard (12,99 zł) z 2 napojami (23,99 zł) i więcej opcji w Fuga Mundi (do -41%)

Do -40%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Profesjonalnie wyposażony klub bilardowy (14 stołów) i pub z salą taneczną

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Istotne recenzje

W skrócie

Wybierz 1 z 4 opcji

Gra w bilard

  • 12,99 zł zamiast 22 zł za godzinę gry
  • 23,99 zł zamiast 35 zł za godzinę gry oraz 2 piwa
  • 25,99 zł zamiast 44 zł za 2 godziny gry
  • 48,99 zł zamiast 70 zł za 2 godziny gry oraz 4 piwa

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 2 groupon. Oferta związana z alkoholem dostępna tylko dla osób pełnoletnich. Realizacja możliwa od niedzieli do czwartku.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. W przypadku przedłużenia czasu gry - należy na miejscu dopłacić za kolejne godziny wg standardowego cennika.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 787 316 858. aby skorzystać z grouponu należy dokonać wcześniejszej rezerwacji. Podczas dokonywania rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. W przypadku nieodwołania rezerwacji groupon przepada. Groupon można wykorzystać w każdy dzień od niedzieli do czwartku. Groupony nie obowiązują w piątek i sobotę. Groupony obowiązują tylko i wyłącznie przy rezerwacjach indywidualnych. Przy rezerwacjach grupowych nie można skorzystać z gruoponu.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Fuga Mundi

Na jednym z licznych stołów do gry klub oferuje nie tylko możliwość rozegrania emocjonującego meczu, ale i trening pod okiem profesjonalisty. W zlokalizowanym na Placu Grunwaldzkim Fuga Mundi znajduje się także bogato zaopatrzony bar, przekąski, a także opcja naprawy sprzętu bilardowego.

Dla wszystkich, którzy chcą spróbować swoich sił w turniejach, klub przygotował możliwość wzięcia udziału w potyczkach na zróżnicowanych poziomach. Ci, którzy nie chcą skorzystać z 16 stołów do pool bilarda, mają w klubie do dyspozycji 3 do snookera i stół do piłkarzyków. Zamiast próbować swoich sił w grze goście mogą również podbić parkiet, ponieważ na terenie Fuga Mundi znajduje się sala taneczna, gdzie organizowane są imprezy, w tym zamknięte: firmowe, okolicznościowe czy wieczory kawalerskie.

Fuga Mundi

Nocna rozrywka, Bilard