Meble na wymiar: 49,99 zł za groupon wart 500 zł na projekt kuchni i wykonanie zabudowy kuchennej od Froma-Front

FROMA-FRONT

Do -96%
Wybierz opcję
Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

W skrócie


Wybierz 1 z 4 opcji

  • 49,99 zł za groupon wart 500 zł na projekt kuchni (bez AGD) i wykonanie zabudowy kuchennej przy minimalnym zamówieniu 5000 zł,
  • 59,99 zł za groupon wart 1000 zł na projekt kuchni (bez AGD) i wykonanie zabudowy kuchennej przy minimalnym zamówieniu 10000 zł,
  • 69,99 zł za groupon wart 1500 zł na projekt kuchni (bez AGD) i wykonanie zabudowy kuchennej przy minimalnym zamówieniu 15000 zł,
  • 79,99 zł za groupon wart 2000 zł na projekt kuchni (bez AGD) i wykonanie zabudowy kuchennej przy minimalnym zamówieniu 20000 zł.

Froma-Front

Warszawska firma oferuje swoim klientom wysokiej jakości meble. W ofercie znajdziemy m.in. projekt i wykonanie zabudowy kuchennej, co nie tylko pozwoli zaoszczędzić miejsce w jednym z z najważniejszych pomieszczeń w domu, ale także uczyni wnętrze bardziej atrakcyjnym. Szeroki wybór materiałów oraz bogactwo wzorów i kolorów sprawia, że dopasowanie projektu do wystroju mieszkania nie stanowi najmniejszego problemu.

Warunki


Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: zachowaj groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Po zakupie grouponu zniżkowego dopłać różnicę do pełnej wartości usługi. Usługa może być realizowana na terenie Warszawy i okolic do 30 km.
Konieczna rezerwacja tel. 601 764 434.  W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

FROMA-FRONT


By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.