Fotografia Paweł Wojtaszek

Sesja fotograficzna w studiu lub w plenerze od 59,99 zł u Pawła Wojtaszka

Oferta ograniczona czasowo!
30+ odsłon dziennie
Wybierz opcję

Wyróżniki


Zobacz portfolio Pawła Wojtaszka

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie


Wybierz 1 z 4 opcji

Sesja fotograficzna i wyretuszowane zdjęcia na płycie CD:

  • 59,99 zł zamiast 150 zł za 30-min. sesja + 10 wyretuszowanych zdjęć,
  • 99,99 zł zamiast 300 zł za 60-min. sesję + 20 wyretuszowanych zdjęć,,
  • 139,99 zł zamiast 450 zł za 90-min. sesję + 30 wyretuszowanych zdjęć,,
  • 199,99 zł zamiast 700 zł za 120-min. sesję + 50 wyretuszowanych zdjęć + 5 zdjęć wywołanych w formacie 21 x 15 cm.

W przypadku opcji 1., sesja odbywa się w studiu, natomiast w przypadku opcji 2., 3. i 4., sesja odbywa się w studiu lub w plenerze (dopłata za dojazd; opłata ustalana indywidualnie w kontakcie telefonicznym lub mailowym).

Więcej informacji na stronie Facebook.

Fotografia Paweł Wojtaszek

Paweł Wojtaszek to absolwent Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania w Łodzi. Swoją edukację na Wydziale Fotografii uwieńczył obroną tytułu magistra wraz z celującą oceną fotoreportażu i odtąd nieustannie poszerza i pogłębia zakres spraw, zjawisk czy rzeczy poznanych, zobaczonych i sfotografowanych. W swoim dorobku artystycznym posiada realizacje sesji zdjęciowych w temacie mody i aktu. Cenne doświadczenie w zakresie reklamy ATL przyniosły mu staż w „Dzienniku Łódzkim” oraz współpraca z gazetą „Atraktor”. Poza wrażliwością estetyczną i oszlifowanym w trakcie edukacji i pracy talentem, fotografa cechuje umiejętność posługiwania się zaawansowanymi programami graficznymi Photoshop i Lightroom. Potwierdzenie wysokiego poziomu pracy graficznej stanowi fakt, iż w drugiej edycji Photospot artysta wziął udział jako instruktor.

Przed obiektywem Pawła Wojtaszka stanąć można zarówno w profesjonalnym studiu, jak i w plenerze, zlecając wykonanie fotografii rodzinnej, portretowej, ciążowej, okolicznościowej, dziecięcej czy reklamowej. Poza realizacją sesji liczyć można również na fachowy retusz zdjęć i ich wywołanie, tak by uwieczniona chwila zdobiła „na zawsze” album ze zdjęciami.

Warunki


Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Dodatkowy retusz - 10 zł za szt. Fotograf dysponuje rekwizytami do sesji dziecięcej.  W ramach grouponu można skorzystać z sesji świątecznych oraz noworocznych. W sesji uczestniczyć może maks. 5 osób (każda kolejna dodatkowo 20 zł).

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 604 152 007 lub mailowa pw.wojtaszek@gmail.com z podaniem kodu groupon i kodu zabezpieczającego w ciągu 14 dni od daty zakupu grouponu. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Fotografia Paweł Wojtaszek


Fotografia Paweł Wojtaszek

Zajęcia, Umiejętność lub hobby, Fotografia, Rozrywka i czas wolny
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.