Brak nowych powiadomień

Fotografia Paweł Wojtaszek

Sesja fotograficzna w studiu lub w plenerze od 59,99 zł u Pawła Wojtaszka

Do -71%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Zobacz portfolio Pawła Wojtaszka

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Wybierz 1 z 4 opcji

Sesja fotograficzna i wyretuszowane zdjęcia na płycie CD:

  • 59,99 zł zamiast 150 zł za 30-min. sesja + 10 wyretuszowanych zdjęć,
  • 99,99 zł zamiast 300 zł za 60-min. sesję + 20 wyretuszowanych zdjęć,,
  • 139,99 zł zamiast 450 zł za 90-min. sesję + 30 wyretuszowanych zdjęć,,
  • 199,99 zł zamiast 700 zł za 120-min. sesję + 50 wyretuszowanych zdjęć + 5 zdjęć wywołanych w formacie 21 x 15 cm.

W przypadku opcji 1., sesja odbywa się w studiu, natomiast w przypadku opcji 2., 3. i 4., sesja odbywa się w studiu lub w plenerze (dopłata za dojazd; opłata ustalana indywidualnie w kontakcie telefonicznym lub mailowym).

Przygotowania do sesji, ubiór, makijaż to kwestia indywidualna, dlatego fotograf zastrzega sobie prawo do zmiany terminu do 24 godzin przed sesją.

Więcej informacji na stronie Facebook.

Fotografia Paweł Wojtaszek

Paweł Wojtaszek to absolwent Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania w Łodzi. Swoją edukację na Wydziale Fotografii uwieńczył obroną tytułu magistra wraz z celującą oceną fotoreportażu i odtąd nieustannie poszerza i pogłębia zakres spraw, zjawisk czy rzeczy poznanych, zobaczonych i sfotografowanych. W swoim dorobku artystycznym posiada realizacje sesji zdjęciowych w temacie mody i aktu. Cenne doświadczenie w zakresie reklamy ATL przyniosły mu staż w „Dzienniku Łódzkim” oraz współpraca z gazetą „Atraktor”. Poza wrażliwością estetyczną i oszlifowanym w trakcie edukacji i pracy talentem, fotografa cechuje umiejętność posługiwania się zaawansowanymi programami graficznymi Photoshop i Lightroom. Potwierdzenie wysokiego poziomu pracy graficznej stanowi fakt, iż w drugiej edycji Photospot artysta wziął udział jako instruktor.

Przed obiektywem Pawła Wojtaszka stanąć można zarówno w profesjonalnym studiu, jak i w plenerze, zlecając wykonanie fotografii rodzinnej, portretowej, ciążowej, okolicznościowej, dziecięcej czy reklamowej. Poza realizacją sesji liczyć można również na fachowy retusz zdjęć i ich wywołanie, tak by uwieczniona chwila zdobiła „na zawsze” album ze zdjęciami.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Dodatkowy retusz - 10 zł za szt. Fotograf dysponuje rekwizytami do sesji dziecięcej.  W ramach grouponu można skorzystać z sesji świątecznych oraz noworocznych. W sesji uczestniczyć może maks. 5 osób (każda kolejna dodatkowo 20 zł).

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 604 152 007 lub mailowa pw.wojtaszek@gmail.com z podaniem kodu groupon i kodu zabezpieczającego w ciągu 14 dni od daty zakupu grouponu. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Fotografia Paweł Wojtaszek

Fotografia Paweł Wojtaszek

Zajęcia, Umiejętność lub hobby, Fotografia, Rozrywka i czas wolny
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.