Brak nowych powiadomień

Antoniewo 13, Wąsewo

Skok spadochronowy w tandemie dla 1 osoby (549,99 zł) z filmowaniem Full HD (749,99 zł) z FlyTandemy.pl

Do -21%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Skok w tandemie dostarcza ekstremalnych emocji i wrażeń podczas wolnego spadania oraz szybowania na otwartej czaszy spadochronu

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
A
Aleksandra
1 Oceny1 reviews
październik 28, 2019
Niecodzienna przygoda - polecam wszystkim, którzy się jeszcze zastanawiają :)

W skrócie

Wybierz 1 z 2 opcji

Skok ze spadochronem:

  • 549,99 zł zamiast 700 zł za skok w tandemie dla 1 osoby ze spadochronem z wysokości 4000 m, 20-minutowy lot widokowy ze szkoleniem,
  • 749,99 zł zamiast 950 zł za skok w tandemie dla 1 osoby ze spadochronem z wysokości 4000 m, 20-minutowy lot widokowy ze szkoleniem i filmem Full HD.

Skoki:

  • prędkość: 200 km/h przez 50 sek.
  • wys: około 4000 m
  • czas: 50 sekund

Wszystkie filmy i zdjęcia realizowane przez zewnętrznego kamerzystę są nagrywane najwyższej klasy kamerami GoPro Hero 5 Black oraz lustrzankami firmy Canon. Klient otrzymuje gotowy film z muzyką (ok. 6 min) oraz ok. 100-150 zdjęć pełnej rozdzielczości. Jest również możliwość wybrania opcji filmowania z tzw. „ręki”. Wkrótce będzie można też skorzystać z dodatkowej opcji EXPRESS VIDEO, dzięki czemu film i zdjęcia otrzymuje się na unikalnym nośniku pendrive już po około 30-40 minutach od lądowania, co pozwoli dzielić się przeżyciami z przyjaciółmi tuż po skoku.

Do skoku nie potrzeba szczególnego przygotowania, trenowania, szkoleń czy badań lekarskich. Są jednak przeciwwskazania, które uniemożliwiają uczestnikowi wykonanie skoku: waga powyżej 110 kilogramów, epilepsja, ostra niewydolność układu krążenia i układu oddechowego, niestabilność i choroby kręgosłupa, wrodzona łamliwość kości.

Skoki tandemowe realizowane są praktycznie przy każdej pogodzie, pod warunkiem, że nie pada deszcz. Ostateczną decyzję o skoku podejmuje organizator. Skacząc w tandemie pasażer jest w rękach doświadczonych instruktorów. Jeżeli pogoda uniemożliwia skoki, wówczas organizator informuje o tym dzień wcześniej i umawia się na inny termin.

Warunki

Groupon ważny przez 6 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 2 groupony. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 507 818 481 lub 605 077 580 z podaniem kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

FlyTandemy.pl

Ci, którzy chcą zostawić troski dnia codziennego na ziemi i poznać ludzi z pasją, mogą wziąć udział w podniebnej przygodzie. Skok spadochronowy w tandemie z instruktorem pozwala doświadczyć nietypowych emocji oraz zobaczyć zapierające dech w piersiach krajobrazy, co więcej – nie wymaga długich szkoleń. Dodatkowo może zostać uwieczniony na filmie lub zdjęciach. FlyTandemy.pl specjalizuje się również w prowadzeniu szkoleń dla kandydatów na skoczka spadochronowego.

Więcej informacji na Facebooku.

Fly Tandemy

Sport i rekreacja, Skoki spadochronowe