Brak nowych powiadomień

Fitness Klub Multifit

Miesięczny karnet na zajęcia fitness za 49,99 zł i więcej opcji w Fitness Klub Multifit (do -36%)

Oferta niedługo się kończy!
Do -36%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Szeroka oferta zajęć fitness i jogi prowadzonych przez doświadczonych instruktorów w klimatyzowanej sali

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Szczegóły:

  • czas trwania: 50 min.
  • karnet open na fitness: możliwość korzystania w godzinach otwarcia klubu 7 dni w tygodniu, bez żadnych ograniczeń czasowych, ze wszystkich zajęć grupowych, sprzętu siłowego oraz kardio. Dodatkowo w pakiecie analiza składu ciała
  • dostępne zajęcia: na stronie

Czy jest ktoś, kto nigdy nie marzył o smukłej sylwetce? Teraz te marzenia warto przekuć w czyny i odwiedzić Fitness Klub Multifit Białystok, który oferuje szeroką gamę zajęć – pilates, joga, multi workout, trening funkcjonalny, cellulit killer, brzuch/uda/pośladki czy gimnastyka wyszczuplająca to niektóre z nich. Dzięki temu każdy może odnaleźć tutaj swoją ulubioną formę ruchu. Treningi nie tylko pomagają w zrzuceniu zbędnych kilogramów, ale również przyczyniają się do poprawy zdrowia i samopoczucia.

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta tylko dla nowych klientów klubu. Opłata za wyrobienie karty 25 zł, płatne na miejscu. Karnet open na fitness + siłownia aktywuje się od pierwszego dnia miesiąca kalendarzowego a jego ważność upływa z ostatnim dniem danego miesiąca. 
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. W przypadku przedłużenia karnetu dla klientów Groupon prezent niespodzianka. Nabywcy karnetów open mogą korzystać w godzinach otwarcia klubu 7 dni w tygodniu, bez żadnych ograniczeń czasowych, ze wszystkich zajęć grupowych, sprzętu siłowego oraz kardio. Dodatkowo w pakiecie analiza składu ciała. W przypadku karnetu na 1 miesiąc  (opcja 1), karnet umożliwia skorzystanie z zajęć grupowych 1 x w tygodniu z jednoczesną możliwością skorzystania w tym dniu z sprzętu siłowego oraz kardio, dodatkowo w pakiecie jest analiza składu ciała. Godziny otwarcia: pon.-pt.: 6:30-22:30, sobota: 08-20, niedziela: 09-18. Rezerwacja nie jest wymagana. Numer kontaktowy do klubu: 85 741 50 70 lub 517 850 906.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Fitness Klub Multifit

Działający od 2001 roku klub prowadzony jest przez wielokrotnego medalistę Mistrzostw Polski oraz międzynarodowego sędziego kulturystyki i fitness – Artura Sidoruka. Na terenie obiektu działa nowoczesna i klimatyzowana siłownia z sekcją cardio. Fitness Klub Multifit to także rozmaite zajęcia typu fitness i joga, możliwość skorzystania z treningu personalnego, wykonania analizy składu ciała i pomiaru ciśnienia krwi na urządzeniach medycznych, jak również konsultacji/ułożenia diety przez współpracującego z klubem psychodietetyka. Dodatkowo, na miejscu działa sauna oraz solarium.

Fitness Klub Multifit

Siłownia, Klub fitness
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.