Brak nowych powiadomień

Fit Kalorie

Catering dietetyczny na terenie Wrocławia: 3 posiłki (od 71,99 zł) lub 5 posiłków (od 79,99 zł) z Fit Kalorie (-33%)

Do -33%
90+ kupionych
od
107,97 zł
jeszcze niedostępna

Wyróżniki

Do wyboru posiłki skomponowane zgodnie z dietą 1000 kcal, 1200 kcal, 1500 kcal, 1800 kcal lub 2000 kcal

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Szczegóły:

  • kaloryczność: 1000/1200/1500 kcal lub 1800/2000 kcal
  • czas trwania: 3 dni
  • dostawa: płatna 8 zł/dzień na terenie Wrocławia
  • liczba posiłków w ciągu dnia: 3 lub 5

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta skierowana wyłącznie do nowych klientów. Obowiązuje zasada „1 klient = 1 adres". Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: dodatkowa dopłata za dostawę wynosi 8 zł/dzień w granicach administracyjnych Wrocławia. Za dowóz poza Wrocław dopłata ustalana jest indywidualnie. Dostawy odbywają się pomiędzy 3:00, a 9:00 rano, z możliwością uwzględnienia najpóźniejszej godziny dostawy. W razie dodatkowych pytań prośba o kontakt: tel. 731 111 328 lub mailowy: wroclaw@fitkalorie.pl. Po zakończeniu pakietu grouponowego klient otrzymuje 10% zniżki na zamówienie regularnego pakietu cateringu dietetycznego Fit Kalorie. Rabaty nie łączą się. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 731 111 328, mail: wroclaw@fitkalorie.pl z podaniem kodu zabezpieczającego z min. 3-dniowym wyprzedzeniem. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 3-dniowym wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Realizacja grouponu wiąże się z akceptacją regulaminu oraz zapoznaniem się z Polityką Prywatności i Pouczeniem o odstąpieniu od umowy cateringu dietetycznego Fit Kalorie.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Fit Kalorie

Według specjalistów z firmy Fit Kalorie odpowiednio skomponowana dieta jest kluczowym elementem zdrowego trybu życia. Dlatego tym, którzy chcą zadbać o swoje samopoczucie, oszczędzając przy tym czas i pieniądze, oferują smaczne posiłki przygotowane przez doświadczonych kucharzy i właściwie zbilansowane przez profesjonalnego dietetyka.

Diety pozwalają pozbyć się zbędnych kilogramów, jak również toksyn i nadmiaru wody z organizmu, a co za tym idzie, poprawić stan skóry, włosów i paznokci. Zdrowe odżywianie umożliwia także unormowanie poziomu cholesterolu i cukru w organizmie, a tym samym pozwala odzyskać energię i wzmocnić odporność organizmu.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.