Brak nowych powiadomień

Beauty-Med

Godzinny masaż do wyboru od 49,99 zł w Beauty-Med w Tychach

Do -71%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Dostępne masaże całego ciała przynoszą relaks i odprężenie, ulgę w bólu mięśni, sprzyjają odnowie biologicznej i redukcji cellulitu

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Szczegóły:

  • czas trwania: 60 minut
  • dostępne masaże:
    • relaksacyjny całego ciała
    • gorącymi kamieniami całego ciała
    • masaż klasyczny szwedzki
    • kompleksowy masaż głowy i stóp

Czas na odrobinę relaksu? Sposób na spięte mięśnie oraz stres? Masaż gorącymi kamieniami lub klasyczny szwedzki? Odpowiedzi na te pytania można znaleźć w salonie Beauty-Med w Tychach. Prezentowana poprzez stronę Groupon.pl oferta gabinetu, to okazja by zapewnić sobie pakiet do 3 wybranych masaży. Klienci mogą zdecydować się nie tylko na jeden z kilku masaży ciała, ale także na zabieg obejmujący głowę i stopy. Pojedynczy masaż trwa 60 minut, co może być odpowiednim czasem na to, by zapomnieć o problemach dnia codziennego.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 4 przekazać jako prezent.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 512 825 819 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodebrania telefonu można wysłać SMS z imieniem i nazwiskiem – salon oddzwoni. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Beauty-Med

Klientki salonu mogą kompleksowo zadbać o urodę, decydując się na jeden z wielu pielęgnacyjnych zabiegów. W przywróceniu świeżości cerze pomagają eksfoliacja kwasami, mikrodermabrazja diamentowa czy peeling kawitacyjny. W niechirurgicznym odmładzaniu skóry znakomicie sprawdza się zaś mezoterapia bezigłowa. W ofercie nie brak też zabiegów stylizacyjnych, takich jak manicure i pedicure, które zapewniają dłoniom i stopom nieskazitelną prezencję. Nie zabraknie również zabiegów aparaturowych na ciało i twarz.

Więcej informacji na Facebooku

Beauty-Med

Masaż, Masaż całego ciała
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.