Wybrana oferta jest niedostępna

F.H.U KINGA CIUPEK GABINET ZDROWIA

Józefa Wybickiego 47/49, Toruń

Do 27% zniżki na: Zabiegi kolagenem w firmie F.H.U KINGA CIUPEK GABINET ZDROWIA

Wybierz opcję

Wyróżniki

Elastyczne godziny wizyt. Parking.

O tej ofercie

3 zabiegi kolagenowe: "Aksamitne dłonie i paznokcie"

Kuracja zapewnia natychmiastowe nawilżenie

i regenerację, przywraca dłoniom gładkość i elastyczność oraz

pozostawia na skórze przyjemny zapach.

Zabieg dedykowany jest przede wszystkim dla osób które borykają się z niedostatecznym

nawilżeniem, przebarwieniami i brakiem elastyczności.

5 zabiegów - kuracja kolagenowa na twarz cera trądzikowa

Zabieg szczególnie polecany jest do pielęgnacji cery trądzikowej, dojrzałej, suchej i wrażliwej, którą łatwo podrażnić i która podatna jest na reakcje alergiczne.

5 zabiegów - kuracja kolagenowa "Męskie orzeźwienie twarzy"

Dla każdego mężczyzny, który dba o swoją cerę. Polecany w szczególności osobom borykającym się z problemami typu: trądzik, zmarszczki,.

5 zabiegów - kuracja kolagenowa "Odmłodzenie okolic oczu"

Kuracja Odmłodzenie Okolic Oczu; innowacyjny zabieg przeznaczonych do pielęgnacji cery wokół oczu, tak czułej na procesy fotostarzenia i uszkodzenia mechaniczne.

Wszystkie zabiegi są nieinwazyjne, wykonywane na bazie naturalnego kolagenu.

Indywidualnie podchodzimy do każdego klienta. Możliwość umówienia wizyty w dogodnym terminie. Parking.

Warunki

Zabieg nie jest wykonywany w przypadku ran otwartych lub zakaźnych chorób skóry. Zmiana rezerwacji możliwa z 48-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 572 484 600. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

F.H.U KINGA CIUPEK GABINET ZDROWIA

Zabiegi hiperbarii tlenowej polegają na przeprowadzeniu sesji tlenowych w specjalnych komorach, gdzie panują warunki podwyższonego ciśnienia (ciśnienie wyższe od atmosferycznego) i podawaniu tlenu o podwyższonym stężeniu. Większe stężenie tlenu wraz z warunkami podwyższonego ciśnienia atmosferycznego, sprawia że wymiana gazowa wewnętrzna w erytrocytach zachodzi sprawniej. Również więcej tlenu rozpuszcza się w osoczu, gdzie fizjologicznie rozpuszcza się go niewiele. W badaniach udowodniono również że więcej tlenu rozpuszcza się w limfie i płynie mózgowo-rdzeniowym. Wszystko to skutkuje lepszym natlenieniem całego organizmu, nawet miejsc gdzie panowały warunki lokalnej hipoksji (niedotlenienia) np. z powodu obkurczenia naczyń czy polineuropatii cukrzycowej. Lepsze natlenienie całego organizmu to poprawa metabolizmu- przyspiesza metabolizm. W komorze można spać, leżeć, siedzieć, czytać książkę, używać elektroniki.