Pakiet wyszczuplający: 2 zabiegi endermomasażu z lipolaserem za 199,99 zł i więcej opcji w Esthetic Zone

Do -62%
Wybierz opcję
Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

Komentarze


6 Opinii

100% Verified Reviews
All reviews are from people who have redeemed deals with this merchant.
Istotne recenzje

A

Agnieszka · 1 review
· 27 listopada 2017
Bardzo miła obsługa , polecam

W skrócie


Wybierz 1 z 3 opcji

Pakiet zabiegów na ciało:

 • 199,99 zł zamiast 460 zł za pakiet 1.,
 • 379,99 zł zamiast 1000 zł za pakiet 2.,
 • 759,99 zł zamiast 1900 zł za pakiet 3.

Pakiet 1.:

 • 2 x endermomasaż
 • 2 x lipolaser
 • 1 x peeling całego ciała

Pakiet 2.:

 • 5 x endermomasaż
 • 5 x lipolaser
 • 1 x peeling całego ciała

Pakiet 3.:

 • 10 x endermomasaż
 • 10 x lipolaser
 • 2 x peeling całego ciała

Endermomasaż to podciśnieniowy masaż ciała (bądź jego wybranych partii) przy użyciu specjalnej głowicy wyposażonej w obracające się rolki. Masowany fałd skóry jest uprzednio zassany przez podciśnienie wytwarzane w specjalnej komorze, która posiada możliwość regulacji dzięki czemu ssanie może być ciągłe lub pulsacyjne. W wyniku zabiegu następuje likwidacja lub znaczne zmniejszenie cellulitu poprzez rozbicie komórek tłuszczowych oraz redukcja obwodu wybranych części ciała. Zabieg wspomaga naturalne procesy zachodzące w organizmie, a także stymuluje wytwarzanie endorfin, czyli “hormonów szczęścia”, przynosząc relaks i odprężenie.

LipoLaser efektywnie usuwa nadmiar tłuszczu bez powodowania efektów ubocznych towarzyszących zabiegom chirurgicznym. Technologia zimnego lasera pomaga w zmniejszeniu obwodów w pasie, biodrach i udach. LipoLaser efektywnie uwalnia zawartość komórki tłuszczowej. Połączenie zabiegu zimnego lasera z endermomasażem przynosi lepsze efekty. W trakcie serii zabiegów należy pić dużo płynów (najlepiej wody) i dbać o prawidłową dietę oraz odpowiednią ilość ruchu.

Peeling całego ciała to głęboko oczyszczający zabieg, który usuwa obumarły naskórek. Zabieg sprzyja wchłanianiu substancji aktywnych z kosmetyków. Skóra po zabiegu jest wygładzona, ujędrniona i nawilżona. Do wyboru jest kilka rodzajów peelingów.

Warunki


Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 505 712 315.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Esthetic Zone


Na wygląd zewnętrzny wpływa wiele czynników: zdrowie, samopoczucie, ale także sposób dbania o urodę, dlatego warto skorzystać z profesjonalnych usług i porad wykwalifikowanych specjalistów pracujących w studiu. Wykonywane tu indywidualnie dobrane zabiegi z zakresu stomatologii, kosmetologii czy medycyny estetycznej, korzystnie wpłyną na odświeżenie lub całkowitą metamorfozę ciała, twarzy lub uśmiechu. Całości dopełnią zabiegi spa, które pozwolą na relaks i odpoczynek od codzienności. Więcej o firmie można dowiedzieć się, śledząc aktualności na stronie.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.