Pakiet wyszczuplający: 2 zabiegi endermomasażu z lipolaserem za 199,99 zł i więcej opcji w Esthetic Zone

Do -62%
Wybierz opcję
Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.

W skrócie


Wybierz 1 z 3 opcji

Pakiet zabiegów na ciało:

 • 199,99 zł zamiast 460 zł za pakiet 1.,
 • 379,99 zł zamiast 1000 zł za pakiet 2.,
 • 759,99 zł zamiast 1900 zł za pakiet 3.

Pakiet 1.:

 • 2 x endermomasaż
 • 2 x lipolaser
 • 1 x peeling całego ciała

Pakiet 2.:

 • 5 x endermomasaż
 • 5 x lipolaser
 • 1 x peeling całego ciała

Pakiet 3.:

 • 10 x endermomasaż
 • 10 x lipolaser
 • 2 x peeling całego ciała

Endermomasaż to podciśnieniowy masaż ciała (bądź jego wybranych partii) przy użyciu specjalnej głowicy wyposażonej w obracające się rolki. Masowany fałd skóry jest uprzednio zassany przez podciśnienie wytwarzane w specjalnej komorze, która posiada możliwość regulacji dzięki czemu ssanie może być ciągłe lub pulsacyjne. W wyniku zabiegu następuje likwidacja lub znaczne zmniejszenie cellulitu poprzez rozbicie komórek tłuszczowych oraz redukcja obwodu wybranych części ciała. Zabieg wspomaga naturalne procesy zachodzące w organizmie, a także stymuluje wytwarzanie endorfin, czyli “hormonów szczęścia”, przynosząc relaks i odprężenie.

LipoLaser efektywnie usuwa nadmiar tłuszczu bez powodowania efektów ubocznych towarzyszących zabiegom chirurgicznym. Technologia zimnego lasera pomaga w zmniejszeniu obwodów w pasie, biodrach i udach. LipoLaser efektywnie uwalnia zawartość komórki tłuszczowej. Połączenie zabiegu zimnego lasera z endermomasażem przynosi lepsze efekty. W trakcie serii zabiegów należy pić dużo płynów (najlepiej wody) i dbać o prawidłową dietę oraz odpowiednią ilość ruchu.

Peeling całego ciała to głęboko oczyszczający zabieg, który usuwa obumarły naskórek. Zabieg sprzyja wchłanianiu substancji aktywnych z kosmetyków. Skóra po zabiegu jest wygładzona, ujędrniona i nawilżona. Do wyboru jest kilka rodzajów peelingów.

Warunki


Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 505 712 315.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Esthetic Zone


Na wygląd zewnętrzny wpływa wiele czynników: zdrowie, samopoczucie, ale także sposób dbania o urodę, dlatego warto skorzystać z profesjonalnych usług i porad wykwalifikowanych specjalistów pracujących w studiu. Wykonywane tu indywidualnie dobrane zabiegi z zakresu stomatologii, kosmetologii czy medycyny estetycznej, korzystnie wpłyną na odświeżenie lub całkowitą metamorfozę ciała, twarzy lub uśmiechu. Całości dopełnią zabiegi spa, które pozwolą na relaks i odpoczynek od codzienności. Więcej o firmie można dowiedzieć się, śledząc aktualności na stronie.

Esthetic Zone

Zabieg kosmetyczny, Wyszczuplanie, Laserowe wyszczuplanie, Odchudzanie
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.