Esthetic Room

Depilacja woskiem: zabieg na bikini (29,99 zł) lub nogi (39,99 zł) i więcej opcji w Esthetic Room (do -60%)

Do -60%
Wybierz opcję

Wyróżniki


Sposób na zniwelowanie uciążliwego i niechcianego owłosienia z bikini i nóg; efekt gładkiej skóry utrzymuje się do 6 tygodni

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie


Wybierz 1 z 4 opcji

Depilacja woskiem:

  • 29,99 zł zamiast 50 zł za bikini,
  • 35,99 zł zamiast 60 zł za bikini brazylijskie,
  • 39,99 zł zamiast 90 zł za nogi,
  • 59,99 zł zamiast 150 zł za nogi + bikini.

Warunki


Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Realizacja możliwa od 01.09.2018.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta dedykowana wyłącznie dla nowych klientów.  
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Personel mówi również w języku rosyjskim. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 886 539 247
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Esthetic Room


Warszawski salon urody dba o piękny wygląd swoich klientów starając się zapewnić przy tym miłą atmosferą i wysoką jakość świadczonych usług. W Esthetic Room można poczuć się wyjątkowo. Szeroka gama dostępnych zabiegów obejmuje usługi kosmetyczne (zabiegi odmładzające, nawilżające i przeciwtrądzikowe na twarz, peelingi z pielęgnującymi maskami, powiększanie ust z wykorzystaniem kwasu hialuronowego), fryzjerskie (damskie, męska i dziecięce), depilację woskiem oraz stylizację paznokci, kosmetykę drobną (brwi i rzęsy), czy też makijaż (dzienny i okazjonalny).

Esthetic Room

Depilacja, Woskowanie
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.