Laserowe leczenie grzybicy paznokci (od 49 zł), skóry dłoni luby stóp (199 zł) w Esteticenter (do -66%)

Lublin

Kup jako prezent

W skrócie

  • Fotona Spectro SP Nd:YAG, tryb Piano: najbardziej zaawansowany laser w medycynie estetycznej – fala o długości 1064 nm umożliwia dotarcie do najgłębszych struktury skóry bez uszkadzania naskórka – system chłodzenia CRYO6 czyni zabieg bezbolesnym
  • Laserowe leczenie grzybicy: naświetlanie płytki paznokcia oraz tkanek okalających – szybki i skuteczny zabieg – brak skutków ubocznych ani komplikacji

Warunki

Ważność: groupon ważny od #if ($deal.options.get(0).voucherStart) $deal.options.get(0).voucherStartFormatted #else #end do #if ($deal.options.get(0).voucherEnd) $deal.options.get(0).voucherEndFormatted #else #end i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Grouponów nie można łączyć.
Dodatkowe informacje: w momencie przybycia należy okazać groupon (wydruk lub na urządzeniu mobilnym). Zabieg wykonuje się na czystej, ogolonej skórze.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 535 553 500. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Ciesz się zdrowymi i ładnymi skórą i paznokciami, dzięki zabiegom laserem Fotona Spectro SP Nd:YAG w Esteticenter.

Oferta
Laserowe leczenie grzybicy w 1 z 3 opcji do wyboru:
1) 49 zł zamiast 100 zł za laserowe leczenie grzybicy 1 paznokcia,
2) 169 zł zamiast 500 zł za laserowe leczenie grzybicy 5 paznokci (cała stopa lub dłoń),

3) 199 zł zamiast 500 zł za laserowe leczenie grzybicy skóry dłoni lub stopy (1 stopa lub 1 dłoń).

Grzybica paznokci to jedno z najczęściej spotykanych schorzeń grzybicznych, który choć nie wywołuje bólu, wymaga zdecydowanej interwencji medycznej, kiedy jej symptomy się nasilają, Alternatywą dla tradycyjnych metod leczenia jest zabieg laserowy, polegający na naświetlaniu płytki paznokcia oraz jej zakażonych okolic.

Fotona Spectro SP Nd:YAG to najbardziej zaawansowany i najgłębiej penetrujący skórę laser, który pozwala wykonywać najszerszy zakres zabiegów medycyny estetycznej. Fala o długości 1064 nm dociera do głębszych struktur tkanki, nie uszkadzając naskórka. Ponadto system chłodzenia CRYO6 eliminuje dyskomfort podczas zabiegu, pozwalając na stosowanie większych energii lasera, co w rezultacie zwiększa efektywność kuracji.

Wykorzystana w laserze technologia gwarantuje, że kwadratowe impulsy leczą różne wskazania bez przegrzewania sąsiednich tkanek. Co więcej, na efekty nie trzeba długo czekać – widoczne są już po pierwszej wizycie.

Przeciwwskazania do laseroterapii:
ciąża
karmienie piersią
cukrzyca
rozrusznik serca
opalona skora (solarium)1 miesiąc
choroby nowotworowe
sterydy
zaburzenia krzepnięcia
epilepsja
bielactwo, łuszczyca, liszaj płaski
kremy samoopalające
stany zapalne skóry
skłonność do przebarwień
stosowanie ziół :dziurawiec nagietek
kremy z retinolem
depilacja woskiem 2 tygodnie przed zabiegiem
leki obniżające krzepliwość krwi; antykoagulanty np.aspiryna
choroby hormonalne -zespół policystycznego jajnika
leki fotouczulające: tetracyklina, doksycyklina, pochodne witaminy A, innych np.furagina
skłonność do bliznowców
Accutane -6 miesięcy po zakończeniu przyjmowania
sucha skóra
na tydzień przed zabiegiem nie zaleca się wykonywania peelingu
zabieg wyonuje sie na skórze czystej i ogolonej

Gabinet Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Esteticenter
Lekarze i kosmetolodzy pracujący w gabinecie zdają sobie sprawę z faktu, że niedoskonałości urody bywają dla pacjentów niemal tak samo niekomfortowe, jak problemy zdrowotne. W związku z tym stale podnoszą swoje kwalifikacje, by móc zaoferować im różnorodne zabiegi z zakresu nowoczesnej kosmetologii i medycyny estetycznej na twarz i ciało: od klasycznej mikrodermabrazji czy masaży przez usuwanie zmarszczek, trądziku, blizn i przebarwień po krioterapię i lipolizę iniekcyjną. W trosce o najwyższą jakość usług zabiegi wykonują z użyciem innowacyjnego sprzętu, m.in. lasera frakcyjnego Fotona Er:YAG i Nd:YAG.


By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.