Brak nowych powiadomień

Estetican®

Kompleksowa kuracja liftingująca Zaffiro na okolice oczu z konsultacją oraz maską algową za 59 zł i więcej w Estetican®

Oferta niedługo się kończy!
Wybierz opcję

Wyróżniki

Sposób na ujędrnienie, odmłodzenie i poprawę kondycji skóry

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Wybierz 1 z 3 opcji

Kompleksowa kuracja liftingująca Zaffiro na okolice oczu wraz z konsultacją:

  • 59 zł za 1 x zabieg Zaffiro + aplikacja maski algowej ,
  • 149 zł za 3 x zabieg Zaffiro + wmasowanie ampułki z wit. C + aplikacja maski algowej,
  • 169 zł za opcję 2. + bon wart 50 zł na dowolny zabieg kosmetologiczny.

Termolifting Zaffiro to zabieg odmładzający, który poprawia kondycję skóry. Urządzenie emituje promieniowanie podczerwone IR, które podgrzewając włókna kolagenowe obkurcza je do pierwotnej długości, powodując, że skóra odzyskuje elastyczność i napięcie, a zmarszczki zostają wygładzone.

U niektórych pacjentów efekt odmłodzenia widoczny jest już po pierwszym zabiegu. Natomiast pełny rezultat uwidacznia się w okresie od 3 do 6 miesięcy po przeprowadzeniu terapii. Efekty zabiegu w zależności od właściwości skóry utrzymują się od 1 roku do 2 lat.

Pojedynczy zabieg Zaffiro przeznaczony jest profilaktycznie dla osób między 25 a 35 rokiem życia – terapia Zaffiro u osób po 35 roku życia wymaga przeprowadzenia serii zabiegów, ich liczba zależy od kondycji i właściwości skóry. Najczęściej terapia obejmuje 5 zabiegów w odstępach 30 dni. Zabieg można wykonywać bez względu na fototyp skóry, również na skórach opalonych, a także tych z problemami naczyniowymi.

Wskazania do zabiegu:

  • utrata jędrności skóry w wyniku procesu starzenia
  • chęć poprawy wygładu skóry
  • bruzdy, zmarszczki
  • opadające policzki
  • rozświetlenie oraz odżywienie skóry

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Bon wart 50 zł jest bonem zniżkowym na dowolny zabieg kosmetologiczny do wykorzystania w gabinecie.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 517 932 450 lub 665 673 970. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Estetican®

Znajdujący się w centrum Warszawy gabinet oferuje zabiegi, które pozwalają kompleksowo zadbać o potrzeby pacjentów. W szerokiej ofercie znaleźć można przede wszystkim depilację laserem, ale również fotoodmładzanie, leczenie trądziku czy usuwanie blizn. O klientów warszawskiego gabinetu dba doświadczony personel, legitymujący się dyplomami renomowanych uczelni kosmetologicznych. Z gabinetem współpracują też profesjonalni kosmetolodzy, lekarze i masażyści.

Kosmetologia stale się rozwija, dlatego też zespół Estetican® na bieżąco podnosi kwalifikacje, biorąc udział m.in. w szkoleniach prowadzonych przez producentów aparatów i urządzeń nowej generacji. Każdy zabieg poprzedzony jest wnikliwą konsultacją kosmetologa lub lekarza, dzięki czemu usługi dostosowywane są do indywidualnych potrzeb klienta. Po wykonanym zabiegu pacjent dowiaduje się również o sposobach odpowiedniej pielęgnacji skóry, co pozwala na długotrwałe utrzymanie efektów.

Estetican®

Zabieg na twarz, Pielęgnacja twarzy
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.