Brak nowych powiadomień

Estetican®

Trwała depilacja laserowa Light Sheer Desire od 49 zł w Estetican®

Oferta niedługo się kończy!
Wybierz opcję

Wyróżniki

Trwała medyczna depilacja laserowa Light Sheer pomoże pozbyć się niechcianego owłosienia z wybranych partii ciała i cieszyć się gładką skórą

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Wybierz 1 z 7 opcji

Depilacja laserowa Light Sheer:

  • 49 zł za 1 zabieg na wybraną partię ciała,
  • 299 zł za 10 zabiegów na wybraną partię ciała,
  • 399 zł za 20 zabiegów na wybraną partię ciała,
  • 499 zł za 30 zabiegów na wybraną partię ciała,

Partie ciała do wyboru

  • opcja 1. – wszystkie, oprócz całych nóg, ud, łydek, bikini głębokiego,
  • opcje 2.,3.,4. – górna warga, broda, policzki, baki, skronie, uszy, szyja, kark, pachy, brodawki piersiowe, ramiona, dłonie, brzuch, linia biała, pośladki, przestrzeń międzybrwiowa, stopy, kolana, bikini płytkie, bikini średnie.

Dokładne obszary depilacji bikini można sprawdzić tutaj.

Wiązka światła wnika w głąb skóry, by zniszczyć cebulkę i uniemożliwić wzrost włosa. Specjalny system sprawia, że depilacja jest skuteczna nawet w przypadku osób o ciemnej karnacji. Podczas jednego zabiegu można zlikwidować do 40% niechcianych włosków w ich fazie wzrostu. By zatem kuracja była w pełni efektywna, depilację należy powtarzać co 3-8 tygodni.

Zabieg przeprowadzony będzie Laserem premium LightSheer DESIRE - jest to najmocnieszy laser służący do trwałego usuwania owłosienia i jednocześnie najbardziej zaawansowany technologicznie produkt z całej rodziny laserów diodowych LightSheer firmy Lumenis, wyprodukowany w 2016 r. Gwarantuje on wykonanie zabiegów trwałej, bezbolesnej depilacji o nieporównywalnej do innych systemów skuteczności i bezpieczeństwie.

Warunki

Groupon ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Należy zapoznać się z przeciwwskazaniami do zabiegu, które dostępne są tutaj. Bikini głębokie za dopłatą: 99 zł.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 665 673 970.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Estetican®

Znajdujący się w centrum Warszawy gabinet oferuje zabiegi, które pozwalają kompleksowo zadbać o potrzeby pacjentów. W szerokiej ofercie znaleźć można przede wszystkim depilację laserem, ale również fotoodmładzanie, leczenie trądziku czy usuwanie blizn. O klientów warszawskiego gabinetu dba doświadczony personel, legitymujący się dyplomami renomowanych uczelni kosmetologicznych. Z gabinetem współpracują też profesjonalni kosmetolodzy, lekarze i masażyści.

Kosmetologia stale się rozwija, dlatego też zespół Estetican® na bieżąco podnosi kwalifikacje, biorąc udział m.in. w szkoleniach prowadzonych przez producentów aparatów i urządzeń nowej generacji. Każdy zabieg poprzedzony jest wnikliwą konsultacją kosmetologa lub lekarza, dzięki czemu usługi dostosowywane są do indywidualnych potrzeb klienta. Po wykonanym zabiegu pacjent dowiaduje się również o sposobach odpowiedniej pielęgnacji skóry, co pozwala na długotrwałe utrzymanie efektów.

Estetican®

Depilacja, Depilacja laserowa
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.