Masaż tajski: 1 zabieg za 49,99 zł i więcej opcji w salonie Essentia (do -60%)

  Wybierz opcję:

Kup!
Przetwarzanie danych...
Oferta niedługo się kończy!

W skrócie

Zabieg rozluźnia mięśnie, usprawnia krążenie krwi i limfy i dostarcza energii dzięki połączeniu nacisku, refleksologii i rozciągania

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić dowolną liczbę grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon. 1 groupon (1 zabieg czy 3 zabiegi) może zostać wykorzystany tylko i wyłącznie przez 1 osobę. Oferta skierowana tylko do nowych klientów salonu.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Specjalny rabat na lecznicze/terapeutyczne masaże twarzy do wyboru (refleksologiczny, Gua Sha). Przed dokonaniem zakupu należy zapoznać się z kalendarzem dostępnych terminów. Przy elektronicznej rezerwacji terminów prośba o pozostawienie numeru telefonu do kontaktu. Rezerwacje bez numerów będą anulowane.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj: na stronie internetowej w zakładce Rezerwacja: https://essentia-zdrowie.pl/rezerwacja/. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Wybierz 1 z 3 opcji

60-minutowy masaż tajski:

 • 49,99 zł zamiast 100 zł za 1 masaż,
 • 89,99 zł zamiast 200 zł za 2 masaże,
 • 119,99 zł zamiast 300 zł za 3 masaże.

Essentia

Gabinet, którego działalność oparta jest na wieloletniej praktyce w dziedzinie medycyny naturalnej, prowadzi terapie z zakresu masaży klasycznych, chińskich, refleksologicznych, akupunktury oraz ziołolecznictwa i dietetyki. Doświadczeni i wykwalifikowani terapeuci tradycyjnej medycyny chińskiej, refleksoterapii i fizjoterapii pomogą zdiagnozować stan zdrowia, obciążeń organizmu, a następnie dobiorą odpowiednią terapię, która w pozytywny sposób wpłynie nie tylko na zdrowie i samopoczucie, lecz także na kondycję psychiczną. Dodatkowo gabinet Essentia oferuje pakiet zabiegów przeznaczonych dla mam oraz dla noworodków: warsztaty masażu niemowląt Shantalla, dietetykę dla matek karmiących, wspieranie laktacji i więcej.

Komentarze

Bardzo miły Pan , który wszystko dokładnie tłumaczy i wspaniałe masuje!
Agnieszka W. · 5 czerwca 2017
Masaż wykonany profesjonalnie
Joanna W. · 23 maja 2017
Pełen profesjonalizm. Polecam!
Agnieszka A. · 10 maja 2017
Merchant Location Map
 1. 1

  Essentia

  ul. Chodkiewicza 9

  Szczecin, ZACHODNIOPOMORSKIE 70-344

  Sprawdź dojazd

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
{"bucketedExperimentData":{"experiments":{},"dealData":{"page_type":"local","deal_type":"g1","has_variations":false}}}