Masaż tajski: 1 zabieg za 49,99 zł i więcej opcji w salonie Essentia (do -60%)

Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later
Oferta niedługo się kończy!
Do -60%

Komentarze

29 Opinii

Bardzo dobry masaż
Liliana Ż. · 10 grudnia 2017
Masażysta z kosmosu.... ;) pełen profesjonalizm! Polecam.
Aleksandra W. · 4 grudnia 2017
Bardzo profesjonalne podejście! Masaże twarzy, czy tajski ciała - wszystko mogę polecić z ręką na sercu!
Katarzyna C. · 7 listopada 2017

W skrócie


Wybierz 1 z 3 opcji

60-minutowy masaż tajski:

  • 49,99 zł zamiast 100 zł za 1 masaż,
  • 89,99 zł zamiast 200 zł za 2 masaże,
  • 119,99 zł zamiast 300 zł za 3 masaże.

Warunki


Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić dowolną liczbę grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon. 1 groupon (1 zabieg czy 3 zabiegi) może zostać wykorzystany tylko i wyłącznie przez 1 osobę. Oferta skierowana tylko do nowych klientów salonu.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Specjalny rabat na lecznicze/terapeutyczne masaże twarzy do wyboru (refleksologiczny, Gua Sha). Przed dokonaniem zakupu należy zapoznać się z kalendarzem dostępnych terminów. Przy elektronicznej rezerwacji terminów prośba o pozostawienie numeru telefonu do kontaktu. Rezerwacje bez numerów będą anulowane.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj: na stronie internetowej w zakładce Rezerwacja: https://essentia-zdrowie.pl/rezerwacja/. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Essentia


Gabinet, którego działalność oparta jest na wieloletniej praktyce w dziedzinie medycyny naturalnej, prowadzi terapie z zakresu masaży klasycznych, chińskich, refleksologicznych, akupunktury oraz ziołolecznictwa i dietetyki. Doświadczeni i wykwalifikowani terapeuci tradycyjnej medycyny chińskiej, refleksoterapii i fizjoterapii pomagają zdiagnozować stan zdrowia, obciążeń organizmu, a następnie dobierają odpowiednią terapię, która w pozytywny sposób wpłynąć może nie tylko na zdrowie i samopoczucie, lecz także na kondycję psychiczną. Dodatkowo gabinet Essentia oferuje pakiet zabiegów przeznaczonych dla mam oraz dla noworodków: warsztaty masażu niemowląt Shantalla, dietetykę dla matek karmiących, wspieranie laktacji i więcej.

Podaruj groupon w prezencie za pomocą platformy lub przycisku pod opcjami Kup jako prezent.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.