Witaminowy detoks sokowy od 69,99 zł z cateringiem Enjoy the juice

Do -22%
Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

Komentarze

7 Opinii

JK

Jolanta K. · 2 reviews
· Redeemed 25 listopada 2017
Soki bardzo smaczne, obsługa profesjonalna

W skrócieFirma posiada zaświadczenie Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego.

Wybierz 1 z 3 opcji

Catering sokowy VITAMINES (witaminowy)

  • 69,99 zł zamiast 89,99 zł za 1-dniowy detoks sokowy (witaminowy)
  • 139,99 zł zamiast 179,98 zł za 2-dniowy detoks sokowy (witaminowy)
  • 209,99 zł zamiast 269,97 zł za 3-dniowy detoks sokowy (witaminowy)

Program VITAMINES

Dieta przeznaczona dla osób, które chcą w naturalny sposób uzupełnić swój codzienny jadłospis w składniki odżywcze. Jej zastosowanie pomoże zwiększyć energię, poprawić koncentrację oraz oczyścić organizm z toksyn.

Przykładowe soki:

  • Wzmocnienie organizmu – antocyjany z buraka, duża dawka witaminy C z pomarańczy i witaminy E z kiwi dodadzą energii oraz wzmocnią siły antyoksydacyjne organizmu.
  • Poprawa przemiany materii – jod zawarty w gruszce usprawni pracę tarczycy, a cynamon przyspieszy przemianę materii i spalanie tkanki tłuszczowej.
  • Przypływ energii – pasternak wraz z sokiem z kapusty to bogactwo składników odżywczych (m.in. błonnika, witamin C i E, wapnia, potasu, fosforu), a truskawki obfitujące w antyoksydanty sprawią, że organizm zyska dodatkową energię witalną.
  • Piękna skóra – duża dawka prowitaminy A i B-karotenu oraz antocyjanów z dyni i marchewki wpłyną na odmłodzenie i poprawę kolorytu skóry.
  • Koncentracja – potas z pomidorów, witamina C i antocyjany z kapusty czerwonej wpłyną na lepszą mobilizację układu nerwowego oraz krwionośnego, poprawiając pracę mózgu i koncentrację.
  • Zielono mi – zielony sok bogaty w witaminę E z kiwi, resweratrol z winogron oraz żelazo ze szpinaku wpłynie na zdolności regeneracyjne organizmu.

Warunki


Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta skierowana do nowych klientów. 
Dodatkowe informacje: dowóz w cenie. Obszar dostaw obejmuje całą Polskę. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 797 877 859. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Enjoy the juice


Witaminy i substancje odżywcze zawarte w sokach z warzyw i owoców pomogą w codziennym funkcjonowaniu organizmu. Taką odżywczą formę cateringu oferuje firma Enjoy the juice, która przygotowuje kilkanaście wersji soków, pakowanych w poręcznych i szczelnie zamkniętych butelkach.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.