ELENA Emilia Ewertowska

Bajkowa 17, Olsztyn

Do 56% zniżki na: Bańki w firmie ELENA Emilia Ewertowska

Wybierz opcję

Wyróżniki

Masaż leczniczy bańką lekarską

O tej ofercie

Jedna sesja masażu bańką chińską

Trzy sesje masażu bańką chińską

Wybierz pojedynczy zabieg lub pakiet zabiegów masażu bańką chińską. Masaż bańką chińską to forma medycyny alternatywnej, wykorzystująca przystawianie podgrzewanych baniek do skóry w celu zmniejszenia napięcia i poprawy przepływu krwi.

Korzyści: likwidacja procesów zapalnych, zwiększenie odporności organizmu, poprawa krążenia qi i krwi.

Warunki

Oferta dla osób powyżej 18 roku życia. Zabieg nie jest wykonywany w przypadku ran otwartych lub zakaźnych chorób skóry. 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 791 146 422. Przed realizacją oferty należy poinformować instruktora/specjalistę o wszelkich schorzeniach. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

ELENA Emilia Ewertowska

Centrum Medycyny Naturalnej ELENA oferuje szkolenia, porady żywieniowe oraz zabiegi akupunktury w oparciu o zasady Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Obecnie szkolenia są prowadzone online oraz stacjonarnie. CMN ELENA jest członkiem Polskiego Towarzystwa Tradycyjnej Medycyny Chińskiej i spełnia wszystkie wymogi profesjonalnej i bezpiecznej praktyki TCM.