Konsultacja i zabieg trychologiczny od 79,99 zł w EGO trychologia

EGO trychologia

Wybierz opcję
Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

Komentarze


1 Opinii

100% Verified Reviews
All reviews are from people who have redeemed deals with this merchant.
Istotne recenzje

E

Elżbieta · 1 reviews
· 14 października 2017
Bardzo miła pani Ela trycholog-naprawdę chce pomoc pacjentowi. Polecam!

W skrócie


Wybierz 1 z 3 opcji

Konsultacja trychologiczna i zabieg trychologiczny:

  • 79,99 zł za 1 pakiet,
  • 155,99 zł za 2 pakiety,
  • 229,99 zł za 3 pakiety.

Trychologia jest nową i ciągle rozwijającą się dziedziną nauki, leżącą na granicy medycyny estetycznej i dermatologii. Zajmuje się wszystkimi przypadkami wypadania włosów, łysienia i dolegliwościami takimi jak łuszczyca, łupież itp.

Trychologia jest skuteczna, ponieważ dzięki precyzyjnie stawianej diagnozie na podstawie wywiadu, badań analitycznych oraz badań skóry głowy i włosów wykonywanych za pomocą mikroskopu cyfrowego, pozwala na podjęcie odpowiedniej terapii i profilaktyki schorzeń skóry głowy i włosów. Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Warunki


Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: godziny otwarcia pon.-pt. 9-18.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj mailowogabinet@ego-trychologia.pl. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

EGO trychologia


Mobilny gabinet trychologiczno-kosmetyczny otwiera się na osoby, które chcą zadbać o wygląd włosów, skóry, paznokci. Można skorzystać z porad, i opieki dyplomowanego trychologa oraz kosmetyczki, dzięki czemu wykonywane zabiegi spełnią indywidualne oczekiwania. W bogatej ofercie warto zwrócić uwagę na specjalistyczne zabiegi na twarz, semi permanentną maskarę na rzęsy, konsultacje i zabiegi trychologiczne, a także porady dietetyczne. Dodatkowo pracujący w salonie specjaliści zadbają o wygląd klientów w zaciszu ich domu.

EGO trychologia

Salony, Fryzjer, Strzyżenie
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.