Magiczne dania, desery i napoje: 12,99 zł za groupon wart 20 zł i więcej do wydania na cale menu w Dziórawym Kotle

Do -39%
Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

Komentarze


176 Opinii

100% Verified Reviews
All reviews are from people who have redeemed deals with this merchant.

A

Angelika · 1 reviews
· Reviewed 6 dni temu
Fajne miejsce pyszny piwo kremowe

M

Marcin · 2 reviews
· Reviewed 16 maja 2018
Super klimat ! Bardzo polecam, trzeba zobaczyć i poczuć magię miejsca :)

J

Jolanta · 5 reviews TOP REVIEWER
· Reviewed 15 maja 2018
Restauracja rewelacja. Przepyszne menu, bardzo miła obsługa i ten klimat niezastąpiony. Na pewno tam wrócimy i to nie raz.

W skrócie


Wybierz 1 z 4 opcji

Groupon zniżkowy na całe menu:

  • 12,99 zł za groupon wart 20 zł,
  • 24,99 zł za groupon wart 40 zł,
  • 36,99 zł za groupon wart 60 zł,
  • 48,99 zł za groupon wart 80 zł.

Menu dostępne tutaj.

Więcej informacji znaleźć można na Facebooku.

Warunki


Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 10 grouponów, ale wykorzystać maks. 5 grouponów.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Godz. otwarcia: pon.-niedz. 9-22. Rezerwacja nie jest wymagana, ale możliwa pod nr tel. 12 422 58 84.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Dziórawy Kocioł


Niekiedy cel liczy się bardziej niż wędrówka. Tak dzieje się w przypadku kawiarni, która swoją nazwą nawiązuje do znanej na całym świecie serii książek o młodym czarodzieju. Jej domeną są magiczne mikstury o działaniu rozweselającym, pobudzającym, orzeźwiającym, rozgrzewającym i sycącym. By jednak ich skosztować, najpierw trzeba dotrzeć do ścisłego centrum Krakowa, znaleźć niepozorne wejście do podziemi przy ulicy Grodzkiej i odpowiedni świstoklik.

Po otwarciu wrót do kawiarni poszukiwacze magii mogą spędzić czas w wybranej sali. W jednej znajduje się bar, w pobliżu którego zamontowany jest telewizor z podłączonymi grami wideo. W pozostałych dwóch – jaśniejszej i nieco bardziej mrocznej z kominkiem – można rozsiąść się wygodnie w fotelu lub na kanapie. Od tego momentu każdy ruch gości uważnie śledzą postacie znane z serii o młodym czarodzieju. Ich fotosy wiszą bowiem na ceglanych ścianach. Klimat słynnych powieści tworzą również nierówne sufity, sztuczne pajęczyny, kapelusze, gry planszowe oraz miotły, szaliki i krawaty.

Nagrodą za wędrówkę po zakamarkach Krakowa w poszukiwaniu Dziórawego Kotła jest dostęp do intrygująco oprawionych ksiąg, w których czai się menu. Właściciel kawiarni – zagorzały wielbiciel serii o młodym czarodzieju – zadbał o to, by znalazły się w nim magiczne specjały. Odrobina czarów i na stole może pojawić się wiele ciekawych eliksirów, piwo kremowe czy smocze przekąski. Dla prawdziwych fanów świata magii również dostępne są wyzwania w postaci fasolki wszystkich smaków.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.