Brak nowych powiadomień

Different – Restauracja w ciemności

Kolacja w ciemności od 129 zł w restauracji Different

Oferta niedługo się kończy!
Wybierz opcję

Wyróżniki

Okazja do skosztowania niespodziewanych kompozycji kulinarnych w ciemności

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
M
marzena
6 Oceny2 reviews
listopad 20, 2019
Wielki ukłon w stronę niewidomych ludzi.
E
Elżbieta
4 Oceny2 reviews
listopad 15, 2019
Niezwykłe doświadczenie. W czasie posiłku w restauracji nie obserwujesz innych i nie jesteś obserwowany. Skupiasz się wyłącznie na smakach, zapachach (tym bardziej, że nie wiesz, co ci podadzą) i rozmowie z drugą osobą. Po opuszczeniu sali możesz sprawdzić, czy twoje zmysły cię nie zawiodły. Restauracja Different to miejsce, które warto odwiedzić. Jak sama nazwa wskazuje - jest inna niż wszystkie, nietuzinkowa.
M
Małgorzata
2 Oceny1 reviews
listopad 12, 2019
Wszystko super. Jedzenie bardzo smaczne, świetna obsługa. Polecam!
Zobacz wszystkie opinie

W skrócie

Szczegóły:

 • kolacja obejmuje:
  • przystawkę
  • danie główne
  • deser
  • napój
 • warianty do wyboru:
  • zestaw mięsny
  • zestaw rybny
  • zestaw wegański
 • dodatkowo lampka czerwonego lub białego wina do wyboru

Restauracja obsługiwana jest przez niewidomych kelnerów.

Spotkanie we dwoje w całkowitej ciemności może być alternatywą dla osób szukających czegoś wyjątkowego i oryginalnego. Zaskakująca sceneria oraz niespodzianka kulinarna mogą rozbudzić zmysły i zacieśnić relacje.

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 2 groupony, a 3 przekazać jako prezent. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Restauracja obsługiwana jest przez niewidomych kelnerów. Skorzystanie z oferty jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu dostępnego na stronie restauracjadifferent.pl/regulamin. Możliwość skorzystania z wymiany grouponu na elegancki voucher podarunkowy w cenie 15 zł z możliwością odbioru na miejscu.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj przez stronę. restauracjadifferent.pl/p/rezerwacja. Przechodząc przez formularz, w ostatniej opcji płatności, należy wybrać zapłatę „Voucher" z podaniem kodu zabezpieczającego w dodatkowych informacjach. Można rezerwować stoliki na godziny: 16:00-17:30, 18:00-19:30, 20:00-21:30. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Możliwy kontakt tel.: 533 123 123.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Different – Restauracja w ciemności

Nie od dziś wiadomo, że wyciszenie jednego ze zmysłów wyostrza pozostałe – aby więc poznać intensywną, niecodzienną feerię smaków, warto wybrać się do restauracji, w której potrawy serwowane są w ciemności. W menu królują dania europejskiej kuchni fushion oraz przygotowywane z zachowaniem zasad slow food.

Different to miejsce szczególne, bowiem każda wycieczka kulinarna przewodzona jest przez osoby niewidome, które swoimi kwalifikacjami i uprzejmością umilają posiłek, a także z chęcią dzielą się z gośćmi światem pełnym radości, udowadniając, że życie niewidomych również ma wiele barw. Po kolacji goście mają okazję dowiedzieć się, co dokładnie było serwowane na talerzu i porównać ze swoimi przypuszczeniami, co stanowi ciekawą zabawę dla rodzin i przyjaciół.

Restauracja jest prowadzona przez Fundację pomocy rodzinie "Człowiek w potrzebie". Całość zysków będzie przeznaczona na działalność charytatywną, dla najuboższych.

Different – Restauracja w ciemności

Restauracja, Polska
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.