Brak nowych powiadomień

Different – Restauracja w ciemności

Al. Jerozolimskie 123a, Warszawa

Kolacja w ciemności od 129 zł w restauracji Different

Oferta niedługo się kończy!
Wybierz opcję
Firma tego partnera jest czynna i podejmuje działania mające na celu ochronę zdrowia poprzez przestrzeganie wszystkich obowiązujących przepisów prawa i regulacji dotyczących bezpieczeństwa w obliczu COVID-19.

Wyróżniki

Okazja do skosztowania niespodziewanych kompozycji kulinarnych w ciemności

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
R
Renata
2 Oceny1 reviews
październik 20, 2020
Ciekawe doznania smakowe
A
Artur
1 Oceny1 reviews
październik 10, 2020
Bardzo ciekawe doświadczenie, wcześniej nie zdawałem sobie sprawy jak to jest nie widzieć. Po wizycie jestem w pełni pod wrażeniem osób niewidomych, które muszą funkcjonować w naszym świecie. Polecam każdemu, kto nie zdaje sobie sprawy jak ciężko jest żyć nie widząc.
G
Guest
3 Oceny2 reviews
wrzesień 11, 2020
Bardzo dobre jedzienie i ciekawe doświadczenie. Super obsługa i miła atmosfera.
J
Jakub
sierpień 5, 2020
Naprawdę dobre jedzenie i niesamowita obsługa. Doświadczenie którego w żaden sposób nie da się powtórzyć.
F
Filip
9 Oceny2 reviews
marzec 17, 2020
Super doświadczenie - polecam!
Ł
Łukasz
1 Oceny1 reviews
marzec 16, 2020
Cena nieadekwatna do jakości potraw. Wyszliśmy głodni.
P
Paweł
7 Oceny4 reviews
luty 26, 2020
Wszystko super, rodzice bardzo zadowoleni, jedyny minus to cena:(
P
piotr
1 Oceny1 reviews
luty 6, 2020
Super miejsce i obsługa ,naprawdę polecam
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

 • kolacja obejmuje:
  • przystawkę
  • danie główne
  • deser
  • napój
 • warianty do wyboru:
  • zestaw mięsny
  • zestaw rybny
  • zestaw wegański
 • dodatkowo lampka czerwonego lub białego wina do wyboru

Restauracja obsługiwana jest przez niewidomych kelnerów.

Spotkanie we dwoje w całkowitej ciemności może być alternatywą dla osób szukających czegoś wyjątkowego i oryginalnego. Zaskakująca sceneria oraz niespodzianka kulinarna mogą rozbudzić zmysły i zacieśnić relacje.

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 2 groupony, a 3 przekazać jako prezent. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Restauracja obsługiwana jest przez niewidomych kelnerów. Skorzystanie z oferty jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu dostępnego na stronie restauracjadifferent.pl/regulamin. Możliwość skorzystania z wymiany grouponu na elegancki voucher podarunkowy w cenie 15 zł z możliwością odbioru na miejscu.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj przez stronę. restauracjadifferent.pl/p/rezerwacja. Przechodząc przez formularz, w ostatniej opcji płatności, należy wybrać zapłatę „Voucher" z podaniem kodu zabezpieczającego w dodatkowych informacjach. Można rezerwować stoliki na godziny: 16:00-17:30, 18:00-19:30, 20:00-21:30. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Możliwy kontakt tel.: 533 123 123.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Different – Restauracja w ciemności

Nie od dziś wiadomo, że wyciszenie jednego ze zmysłów wyostrza pozostałe – aby więc poznać intensywną, niecodzienną feerię smaków, warto wybrać się do restauracji, w której potrawy serwowane są w ciemności. W menu królują dania europejskiej kuchni fushion oraz przygotowywane z zachowaniem zasad slow food.

Different to miejsce szczególne, bowiem każda wycieczka kulinarna przewodzona jest przez osoby niewidome, które swoimi kwalifikacjami i uprzejmością umilają posiłek, a także z chęcią dzielą się z gośćmi światem pełnym radości, udowadniając, że życie niewidomych również ma wiele barw. Po kolacji goście mają okazję dowiedzieć się, co dokładnie było serwowane na talerzu i porównać ze swoimi przypuszczeniami, co stanowi ciekawą zabawę dla rodzin i przyjaciół.

Warto dodać, że Different jest obecnie jedyną w Polsce restauracją obsługiwaną przez niewidomych kelnerów. Jest prowadzona przez Fundację pomocy rodzinie „Człowiek w potrzebie". Całość zysków przeznaczana jest na działalność charytatywną fundacji.