Brak nowych powiadomień

Destresso

Godzinny masaż ciała i głowy oraz pobyt w strefie saun od 119,99 zł w Destresso

Oferta niedługo się kończy!
Wybierz opcję

Wyróżniki

Relaksujący masaż połączony z pobytem w strefie saun dla 1 lub 2 osób

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Szczegóły:

 • czas trwania masażu: 60 minut
 • strefa saun obejmuje:
  • Lazurowa Łaźnia Błotna – łaźnia inspirowana kulturą Dalekiego Wschodu. Jest połączeniem kąpieli w suchym ciepłym powietrzu oraz klasycznej łaźni parowej z pielęgnacją ciała, aromaterapią i koloroterapią. Wpływa nie tylko na zmysły, ale także pomaga w relaksacji mięśni i ogólnej regeneracji ciała.
  • Pomarańczowa Łaźnia Parowa – klasyczna rzymska łaźnia parowa, zainspirowana kulturą Basenu Morza Śródziemnego. Wyposażona w ergonomiczne kamienne ławki w kolorze pomarańczy, który, w. koloroterapi,i podnosi poziom energii i pobudza działanie układu trawiennego, potęgując tym samym podstawowe działanie łaźni parowej.
  • Nordycka Event Sauna – jest hołdem dla doświadczenia Finów i kultury kąpielowej północnej Europy, w rejonach których, tradycja saunowania sięga aż 2 tysięcy lat. Polega na połączeniu dwóch stosowanych obecnie w saunach technik: sauny parowej (gorącej pary) i suchej (gorącego powietrza). Wnętrze sauny zostało wykonane z afrykańskiego drewna abachi, którego właściwości pozwalają na pełną izolację termiczną.
  • Podczerwona sauna Detox – pachnąca drewnem kameralna sauna. Jej źródłem ciepła są promienie podczerwone, które wnikają w bezpośrednio w ciało, w przeciwieństwie do tradycyjnych saun. Pobyt w saunie podczerwonej to propozycja dla osób które nie mogą lub nie chcą korzystać z tradycyjnych saun.
  • Kwiatowa sauna bio – rodzaj tradycyjnej biosauny o temperaturze ok. 55-60˚C i podwyższonej wilgotności. Wyróżnikiem sauny jest różnorodnych 7 zapachów, dopasowanych do nastrojów i emocji. Kompozycje kwiatowych zapachów zostały zamknięte w kolorowych flakonach umieszczonych przed wejściem do sauny.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon.  Po przybyciu na miejsce należy wylegitymować się dokumentem tożsamości. Oferta tylko dla nowych klientów. W studiu obowiązują zasady „poprawnego saunowania”: na teren obiektu nie ma wstępu w strojach kąpielowych ani kostiumach. 
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż wydrukowany groupon. Po obiekcie należy chodzić wyłącznie w ręczniku, chuście albo szlafroku. W saunach suchych przebywa się nago, całym ciałem na ręczniku nie dotykając desek skórą (można się przykryć drugim ręcznikiem). W saunach mokrych przebywa się bez jakiegokolwiek odzienia, do jacuzzi należy wchodzić również zupełnie nago. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 534 534 100 z uwzględnieniem, że usługa będzie realizowana w ramach grouponu oraz podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Destresso

Studio redukcji stresu swoim gościom proponuje oręż w walce ze złym samopoczuciem. Pomocni terapeuci podpowiedzą w kwestii doboru odpowiedniej terapii tak, by ta odpowiadała indywidualnym upodobaniom i potrzebom.

W arsenale Destresso znajdzie się zatem dynamiczny masaż pleców z zastosowaniem oddziaływania ciepłem czy kojący zmysły, odprężający masaż Aoma destresso z wykorzystaniem kombinacji olejków eterycznych i olejów roślinnych. Aby ułatwić wybór, zabiegi przyporządkowano kolorowym wskazówkom, które będą stanowić drogowskaz. Destresso należy do Polskiego Towarzystwa Saunowego i propaguje „Poprawne saunowanie”, co oznacza, że w trakcie pobytu na saunie nie można mieć na sobie kostiumu, a jedynym akceptowalnym strojem jest ręcznik albo specjalny strój saunowy.

Destresso

Spa, Day spa
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.