Brak nowych powiadomień

Destresso

Oczyszczający rytuał w łaźni błotnej ze strefą saun z jacuzzi perełkowym za 39,99 zł i więcej w Destresso (do -41%)

Oferta niedługo się kończy!
Do -41%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Zabiegi działają ściągająco, oczyszczająco i odżywczo, a także doskonale relaksują po ciężkim dniu

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Wybierz 1 z 4 opcji

Rytuał z glinkami lub naturalnym peelingiem w łaźni błotnej + 30 minut w strefie saun z jacuzzi perełkowym:

  • 39,99 zł zamiast 65 zł za rytuał dla 1 osoby,
  • 78,99 zł zamiast 130 zł za rytuał dla 2 osób,
  • 114,99 zł zamiast 195 zł za rytuał dla 3 osób,
  • 156,99 zł zamiast 260 zł za rytuał dla 4 osób.

Seans poprzedza oczyszczający prysznic. Następnie ciało nacierane jest aksamitną zieloną glinką ze skał krzemionkowo-aluminiowych, bogatą w krzem, magnez, wapń, potas, fosfor, sód i wiele innych mikroelementów. Ta stuprocentowa glinka posiada właściwości dezynfekujące, absorpcyjne i gojące rany.

W pierwszych 10 minutach w łaźni nie jest wytwarzana para – w tym czasie temperatura powietrza wzrasta do ok. 35-50 stopni, dzięki czemu maseczka zasycha, działając ściągająco na ciało. Po upływie tego czasu zaczyna pojawiać się para, co zmiękcza maseczkę, którą należy wmasować, co da efekt dogłębnego oczyszczenia i znormalizowania skóry. Następnym etapem (po 10 minutach) jest deszczyk igiełkowy, masujący kark, barki i jednocześnie zmywający wcześniej nałożoną glinkę.

Rytuał w łaźni błotnej, jak to w przypadku okładów na całe ciało polega na tym, że w łaźni błotnej przebywa się bez żadnego kostiumu kąpielowego. Na czas rytuału światło w łaźni jest zgaszone poza jedną czerwoną diodą i łaźnia jest wtedy do dyspozycji tylko osób, które są na rytuale glinkowym. Klient naciera się glinkami już sam. Po przebraniu klient zgłasza się do Vital Baru po odbiór glinek i dalsze instrukcje.

Pobyt w ramach grouponu trwa 60 minut i 10 minut na przebranie się. Każde kolejne rozpoczęte 15 minut jest dodatkowo płatne 5 zł.

Drugim etapem zabiegu jest pobyt w czternastoosobowym jacuzzi perełkowym, gdzie ogromna liczba bąbelków i biczy wodnych z koloroterapią pozwoli na całkowite odprężenie.

Dodatkowe informacje jak korzystać z obketu dostępne tutaj

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta tylko dla nowych klientów.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 534 534 100 z uwzględnieniem , że usługa będzie realizowana w ramach grouponu oraz podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Destresso

Studio redukcji stresu swoim gościom proponuje oręż w walce ze złym samopoczuciem. Pomocni terapeuci podpowiedzą w kwestii doboru odpowiedniej terapii tak, by ta odpowiadała indywidualnym upodobaniom i potrzebom.

W arsenale Destresso znajdzie się zatem dynamiczny masaż pleców z zastosowaniem oddziaływania ciepłem czy kojący zmysły, odprężający masaż Aoma destresso z wykorzystaniem kombinacji olejków eterycznych i olejów roślinnych. Aby ułatwić wybór, zabiegi przyporządkowano kolorowym wskazówkom, które będą stanowić drogowskaz. Destresso należy do Polskiego Towarzystwa Saunowego i propaguje „Poprawne saunowanie”, co oznacza, że w trakcie pobytu na saunie nie można mieć na sobie kostiumu, a jedynym akceptowalnym strojem jest ręcznik albo specjalny strój saunowy.

Destresso

Spa, Day spa
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.