Brak nowych powiadomień

Oczyszczający rytuał w łaźni błotnej ze strefą saun z jacuzzi perełkowym za 39,99 zł i więcej w Destresso (do -41%)

Oferta niedługo się kończy!
Do -41%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Zabiegi działają ściągająco, oczyszczająco i odżywczo, a także doskonale relaksują po ciężkim dniu

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
R
Rafał
1 Oceny1 reviews
październik 4, 2019
Przyjemne miejsce. Bardzo mi sie podobało.
W
Wioleta
1 Oceny1 reviews
czerwiec 6, 2019
Zdecydowanie pozytywnie
A
adam
3 Oceny3 reviews
maj 28, 2019
będę korzystać częściej - to chyba wystarczająca rekomendacja. polecam
Zobacz wszystkie opinie

W skrócie

Wybierz 1 z 4 opcji

Rytuał z glinkami lub naturalnym peelingiem w łaźni błotnej + 30 minut w strefie saun z jacuzzi perełkowym:

  • 39,99 zł zamiast 65 zł za rytuał dla 1 osoby,
  • 78,99 zł zamiast 130 zł za rytuał dla 2 osób,
  • 114,99 zł zamiast 195 zł za rytuał dla 3 osób,
  • 156,99 zł zamiast 260 zł za rytuał dla 4 osób.

Głęboko odżywiający zabieg z Zieloną Glinką ze skał krzemionkowo-aluminiowych, bogatą w krzem, magnez, wapń, potas, fosfor, sód i wiele innych mikroelementów. Ta stuprocentowa glinka posiada właściwości ściągające, dezynfekujące, absorpcyjne i wspomaga regenerację skóry.

Na czas trwania zabiegu, czyli około 30 minut Lazurowa Łaźnia Błotna zarezerwowana jest na wyłączność, a światło w niej zostaje przygaszone - jedynym akceptowalnym strojem w łaźni jest ręcznik. W Łaźni uruchamiany jest specjalny tryb przygotowany pod ten konkretny zabieg. Łaźnia jest dyspozycji tylko osób, które są na rytuale glinkowym. Klient naciera się glinkami już sam. W pierwszych 10 minutach w łaźni nie jest wytwarzana para – w tym czasie temperatura powietrza stabilizuje się do ok. 35-45 stopni, dzięki czemu w skórze otwierają się pory pozwalając minerałom glince odpowiednio się wchłonąć. Po upływie tego czasu zaczyna pojawiać się para, wtedy należy wmasować glinkę w ciało, co da efekt dogłębnego oczyszczenia i znormalizowania skóry. Następnym etapem zabiegu z dysz nad siedzeniami zaczyna lecieć letnia woda która swoim strumieniem masuje kark i ramiona, w tym czasie należy spłukać z siebie glinkę.

W destresso należy przebrać się wyłącznie w sam ręcznik i klapki, potem należy się udać pod prysznic a następnie do Vital Baru po glinkę i dalsze instrukcje. Obsługa przygotuje świeżą glinkę i zaprowadzi klienta do Lazurowej Łaźni Błotnej i opowie o zabiegu. Rytuał w łaźni błotnej, jak to w przypadku okładów na całe ciało polega na tym, że w łaźni błotnej przebywa się bez żadnego kostiumu kąpielowego. Na czas rytuału światło w łaźni jest zgaszone poza jedną czerwoną diodą i łaźnia jest wtedy do dyspozycji tylko osób, które są na rytuale glinkowym.

Pobyt w ramach grouponu trwa 60 minut i 10 minut na przebranie się. Każde kolejne rozpoczęte 15 minut jest dodatkowo płatne 5 zł.

Drugim etapem zabiegu jest pobyt w destresso, podczas którego można korzystać nie tylko z czternastoosobowego jacuzzi perełkowym, gdzie ogromna liczba bąbelków i biczy wodnych z koloroterapią co pozwala na całkowite odprężenie ale również z saun, łaźni, wypoczywalni i ogrodu.

Dodatkowe informacje jak korzystać z obiektu dostępne tutaj

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta tylko dla nowych klientów.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 534 534 100 z uwzględnieniem , że usługa będzie realizowana w ramach grouponu oraz podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Destresso

Studio redukcji stresu swoim gościom proponuje oręż w walce ze złym samopoczuciem. Pomocni terapeuci podpowiedzą w kwestii doboru odpowiedniej terapii tak, by ta odpowiadała indywidualnym upodobaniom i potrzebom.

W arsenale Destresso znajdzie się zatem dynamiczny masaż pleców z zastosowaniem oddziaływania ciepłem czy kojący zmysły, odprężający masaż Aoma destresso z wykorzystaniem kombinacji olejków eterycznych i olejów roślinnych. Aby ułatwić wybór, zabiegi przyporządkowano kolorowym wskazówkom, które będą stanowić drogowskaz. Destresso należy do Polskiego Towarzystwa Saunowego i propaguje „Poprawne saunowanie”, co oznacza, że w trakcie pobytu na saunie nie można mieć na sobie kostiumu, a jedynym akceptowalnym strojem jest ręcznik albo specjalny strój saunowy.

Destresso

Spa, Day spa
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.