zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem SUPER. Dziś koniec.

DERMA CLINICA s.c. Skuteczne odchudzanie i odmładzanie Dorota Karbowiak Kazimierz Karbowiak

ul. Rakowicka 17, Kraków

Masaż bańką chińską, zabieg Focus RF i liposukcja ultradźwiękowa: pakiety zabiegów od 79,99 zł w Derma Clinica

Wybierz opcję

Wyróżniki

  • Kuracja wyszczuplająca o potrójnej mocy: połączenie działania podciśnienia, fal radiowych i ultradźwięków
  • Efekty: redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu, ujędrnienie skóry i więcej

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
M
Martyna
4 Oceny4 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 17, 2022
Profesjonalne usługi!

O tej ofercie

Ciesz się modelową figurą, decydując się na jej potrójne modelowanie. Z dzisiejszy grouponem czeka na Ciebie pakiet trzech wyszczuplających zabiegów w Derma Clinica.

Oferta
Pakiet zabiegów: masaż bańką chińską, zabieg falami radiowymi Focus RF i liposukcja ultradźwiękowa na wybrane partie ciała, w 1 z 3 opcji do wyboru:
1) 79,99 zł za 1 pakiet,
2) 199,99 zł za 3 pakiety,

  1. 399,99 zł za 6 pakietów.

Partie ciała do wyboru:

  • zabiegi Focus RF i liposukcja ultradźwiękowa: ramiona, brzuch, uda, pośladki lub okolice kolan
  • masaż bańką chińską: brzuch, uda, pośladki, łydki lub ramiona

Podciśnienie wytwarzające się w bańce podczas masażu powoduje zassanie skóry i tkanek znajdujących się pod bańką. Następujące podczas zabiegu silne przekrwienie poprawia wyraźnie stan skóry i uelastycznia ją. Z kolei zabieg przeprowadzany przy użyciu technologii Focus RF fokusuje się na podgrzaniu i podrażnieniu włókien kolagenowych tak, by uległy one pogrubieniu i skurczyły się. Ciepło prowadzi również do zwiększenia produkcji nowego kolagenu, w wyniku czego skóra zwiększa swoją gęstość, odzyskuje napięcie, sprężystość i elastyczność.

Modelującym dopełnieniem potrójnej kuracji jest liposukcja ultradźwiękowa. Podczas zabiegu komórki tłuszczowe zostają rozbite, dzięki czemu mogą zostać usunięte z organizmu w naturalny sposób. Metoda ta umożliwia szybkie pozbycie się centymetrów w obwodzie wybranych partii ciała, redukując przy tym cellulit.

Możliwość wymiany grouponu na bon prezentowy w salonie.

Derma Clinica
Specjaliści z Derma Clinica dobiorą właściwy sposób odżywiania do indywidualnych potrzeb i odkryją tajniki ewentualnych kłopotów zdrowotnych. Dodatkowo podczas wizyty analizie zostanie poddany skład ciała: tkanka tłuszczowa, tkanka mięśniowa, stopień nawodnienia organizmu, metabolizm spoczynkowy, wiek metaboliczny, masa kostna, tłuszcz brzuszny oraz zapotrzebowanie na białko i wodę. Kolejny krok to osobista ocena i porada dietetyka: dostosowanie aktywności fizycznej, oczyszczanie organizmu, odbudowa masy mięśniowej, ustalanie planów żywieniowych i suplementacji. Goście Derma Clinica otrzymają indywidualne zalecenia, co jeść, by uzyskać oczekiwane rezultaty. Bez wątpienia pomoże w tym dieta.

Warunki

Ważność: groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. 
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym).
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 732 828 343. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

DERMA CLINICA s.c. Skuteczne odchudzanie i odmładzanie Dorota Karbowiak Kazimierz Karbowiak