Brak nowych powiadomień

Beauty Body

Depilacja Light Sheer Desire: zabieg na całe łydki (149 zł), uda (169 zł) i więcej opcji w Beauty Body 

promocja kończy się3 dni 12:31:46
Do -20%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Sposób na pozbycie się niechcianego owłosienia na wybranych partiach ciała; zabiegi pozwalają cieszyć się gładką skórą nawet do kilku lat

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Wybierz 1 z 6 opcji

Zabieg depilacji laserowej Light Sheer

  • 149 zł za 1 zabieg na całe łydki
  • 169 zł za 1 zabieg na całe uda
  • 299 zł za 1 zabieg na całe nogi
  • 299,90 zł za 10 zabiegów na wybrane partie ciała
  • 399 zł za 20 zabiegów na wybrane partie ciała
  • 499 zł za 30 zabiegów na wybrane partie ciała

Partie ciała do wyboru: wąsik, broda, szyja, baki, policzki, skronie, kark, sutki, ramiona, pachy, dłonie, brzuch, linia brzucha, bikini płytkie, bikini średnie, włosy między brwiami, kolana, stopy, uszy

Dokładne obszary depilacji bikini można sprawdzić tutaj.

Dodatkowe informacje:

  • nazwa lasera/metody: Light Sheer
  • liczba rekomendowanych zabiegów: powyżej 5 (w zależności od owłosienia)
  • czas trwania zabiegu: od 15 do 60 minut (w zależności od partii ciała)
  • minimalna ilość zabiegów od 5-6 w odstępach od 5 do 12 tygodni w zależności od partii.

Zabieg depilacji laserem Light Sheer przebiega komfortowo dzięki specjalnemu systemowi chłodzenia. Warto wiedzieć, że laser trwale likwiduje włoski w fazie wzrostu. By kuracja była w pełni efektywna, zabieg należy powtórzyć minimum 4 razy w odstępach 4-tygodniowych. 

Przed zabiegiem: 

Depilacja maszynką w dzień zabiegu lub dzień przed, bez wyrywania włosów woskiem, depilatorem ani pęsetą. Zakazane jest opalanie i korzystanie z solarium w trakcie trwania laseroterapii. Depilacji nie wykonuje się w trakcie ciąży, karmienia, oraz w trakcie przyjmowania leków światłouczulających. 

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Realizacja opcji 1, 2, 3 tylko w godzinach 11-14.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Bikini głębokie za dopłatą: 99 zł.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 517 932 450 lub 665 673 970 . Zmiana lub odwołanie terminu wizyty z min 24-godzinnym wyprzedzeniem. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Beauty Body

Znajdujący się w centrum Warszawy gabinet oferuje zabiegi, które pozwalają kompleksowo zadbać o potrzeby pacjentów. W szerokiej ofercie znaleźć można przede wszystkim depilację laserem, ale również fotoodmładzanie, leczenie trądziku czy usuwanie blizn. O klientów dba doświadczony personel, legitymujący się dyplomami renomowanych uczelni kosmetologicznych. Z gabinetem wspólpracują również kosmetolodzy, lekarze i masażyści. Kosmetologia stale się rozwija, dlatego też zespół Beauty Body na bieżąco podnosi kwalifikacje, biorąc udział m.in. w szkoleniach prowadzonych przez producentów aparatów i urządzeń nowej generacji.

Każdy zabieg poprzedzony jest wnikliwą konsultacją kosmetologa lub lekarza, dzięki czemu usługi dostosowywane są do indywidualnych potrzeb klienta. Po wykonanym zabiegu pacjent dowiaduje się również o sposobach odpowiedniej pielęgnacji skóry, co pozwala na długotrwałe utrzymanie efektów.

Beauty Body

Depilacja, Depilacja laserowa
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.