Aparat stały stalowy (499 zł) lub samoligaturujący (899 zł) w DentalMed

14 Opinii

  Wybierz opcję:

Kup!
Przetwarzanie danych...
Oferta niedługo się kończy!

W skrócie

Skuteczny i wytrzymały aparat stalowy z metalowymi zamkami lub mniej widoczny aparat samoligaturujący zapewniający skrócony czas leczenia

Warunki

Groupon ważny przez 8 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. 
Dodatkowe informacje: należy przynieść wydrukowany groupon. Wstępna konsultacja, modele i plan leczenia w cenie. 10% rabatu na wizyty kontrolne i założenie drugiego łuku aparatu metalowego lub aparatu estetycznego w cenie metalowego bez zniżki (1400 zł) i na drugi łuk oraz 20% rabatu na wybielanie zębów po zdjęciu aparatu. W większości przypadków wymagane jest leczenie dwóch łuków. W przypadku zakupu aparatu stalowego, gdy lekarz zdecyduje o konieczności założenia aparatu samoligaturującego lub dodania dodatkowo płatnych elementów do aparatu, możliwość dopłaty na miejscu lub zwrotu grouponu. Możliwość zwrotu środków groupon (jeżeli po konsultacji pacjent nie podejmie leczenia). Godz. otwarcia: pon.-pt. 8-20, sob. 8-14
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel.  (22) 622 55 81 lub (22) 629 00 38. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

DentalMed - Dentalmed J. Tomaszewska-Michalska: Aparat stały stalowy (499 zł) lub samoligaturujący (899 zł) w DentalMed

Wybierz 1 z 2 opcji

 • 499 zł za 1 łuk stałego stalowego aparatu ortodontycznego (zamki metalowe),
 • 899 zł za 1 łuk stałego samoligaturującego aparatu ortodontycznego.

Aparat stalowy jest rozwiązaniem, które znajduje zastosowanie w większości typów leczenia. Metalowe zamki są wyjątkowo odporne na korozję, ich podstawa gwarantuje zaś doskonałe przyleganie do powierzchni zębów i łatwość zdjęcia zamka po zakończeniu leczenia. Z kolei aparat samoligaturujący, ze względu na mniejsze zamki, jest znacznie mniej widoczny na zębach, pozwala także skrócić czas leczenia oraz zmniejszyć częstotliwość wizyt u ortodonty. Ponadto ten typ aparatu ułatwia utrzymanie higieny i minimalizuje podrażnienia.

DentalMed

Gabinet zlokalizowany w warszawskim Śródmieściu działa od ponad 25 lat. DentalMed i zatrudnieni tu specjaliści oferują pacjentom kompleksową opiekę, która pozwala zachować zdrowe i ładne zęby – w jej skład wchodzą stomatologia zachowawcza, ortodoncja, protetyka, zabiegi chirurgiczne, a także wybielanie zębów, w tym usługi finansowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

Komentarze

14 Opinii

Świetna opieka, profesjonalne leczenie, jestem bardzo zadowolona i serdecznie polecam
Milena P. · 20 lipca 2016
Bardzo profesjonalna i miła obsługa.
Beata S. · 13 czerwca 2016
Jestem bardzo zadowolona z Państwa usług, w szczególności dziękuję pani Joannie za konkretne przedstawienie całego planu leczenia. Gdyby jeszcze panie w rejestracji były bardziej uśmiechnięte, to byłaby ocena celująca! ;)
Monika G. · 27 stycznia 2016
Merchant Location Map
 1. 1

  Dentalmed J. Tomaszewska-Michalska

  Hoża 27 lok 2

  Warszawa (Śródmieście), MAZOWIECKIE 00-521

  Sprawdź dojazd

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
Please select an option to add / remove from wishlist
Grouber
{}