DentalMed

Aparat stały metalowy (499 zł) lub samoligaturujący (899 zł) w DentalMed

Wybierz opcję
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.

W skrócie


Wybierz 1 z 2 opcji

  • 499 zł za 1 łuk stałego metalowego aparatu ortodontycznego (zamki metalowe),
  • 899 zł za 1 łuk stałego samoligaturującego aparatu ortodontycznego (zamki metalowe).

Aparat metalowy jest rozwiązaniem, które znajduje zastosowanie w większości typów leczenia. Metalowe zamki są wyjątkowo odporne na korozję, ich podstawa gwarantuje zaś doskonałe przyleganie do powierzchni zębów i łatwość zdjęcia zamka po zakończeniu leczenia. 

Warunki


Groupon ważny przez 3 miesięce od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. 
Dodatkowe informacje: należy przynieść wydrukowany groupon. Wstępna konsultacja, modele i plan leczenia w cenie. 10% rabatu na wizyty kontrolne i założenie drugiego łuku aparatu metalowego oraz 20% rabatu na wybielanie zębów po zdjęciu aparatu. W większości przypadków wymagane jest leczenie dwóch łuków. W przypadku zakupu aparatu stalowego, gdy lekarz zdecyduje o konieczności założenia aparatu samoligaturującego lub dodania dodatkowo płatnych elementów do aparatu, możliwość dopłaty na miejscu lub zwrotu grouponu. Możliwość zwrotu środków groupon (jeżeli po konsultacji pacjent nie podejmie leczenia). Godz. otwarcia: pon.-pt. 8-20, sob. 8-14
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel.  (22) 622 55 81 lub (22) 629 00 38. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Dental-Med


Gabinet zlokalizowany w warszawskim Śródmieściu działa od ponad 25 lat. DentalMed i zatrudnieni tu specjaliści oferują pacjentom kompleksową opiekę, która pozwala zachować zdrowe i ładne zęby – w jej skład wchodzą stomatologia zachowawcza, ortodoncja, protetyka, zabiegi chirurgiczne, a także wybielanie zębów, w tym usługi finansowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

DentalMed

Dentysta, Aparat na zęby, Zabieg kosmetyczny
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.