Skaling, piaskowanie, konsultacja stomatologiczna (od 89,99 zł) i wypełnienie (159 zł) w Dental Implant Aesthetic Clinic

Szczecin

190+ kupionych
Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

Komentarze

Fachowa i miła obsługa. Dobra komunikacja z pacjentem.
Krzysztof H. · 10 maja 2015
Wrócę do Państwa napewno :)
Ma D. · 2 kwietnia 2015
Pan dentysta, który mnie przyjął był bardzo profesjonalny, uprzejmy i wizyta była czystą przyjemnością, oby więcej takich fachowców!
Elżbieta R. · 28 stycznia 2015

W skrócie


Oferta
Skaling z piaskowaniem, fluoryzacją i konsultacją stomatologiczną w 1 z 6 opcji:

1) 89,99 zł za pakiet dla 1 osoby (ul. Panieńska 18, 70-535 Szczecin),
2) 149 zł za pakiet dla 2 osób (ul. Panieńska 18, 70-535 Szczecin) ,
3) 159 zł za pakiet + jednopowierzchniowe wypełnienie ubytku dla 1 osoby (ul. Panieńska 18, 70-535 Szczecin),

Używany podczas zabiegu skaler emituje ultradźwięki, które wprawiają kamień w drgania. Pod ich wpływem odpada on od powierzchni zębów, a następnie jest wypłukiwany z jamy ustnej. Kolejnym zabiegiem jest piaskowanie, które oczyści zęby z osadów i powierzchniowych przebarwień. Dzięki temu nie tylko poprawi się wygląd szkliwa, lecz także zmniejszy się ryzyko pojawienia się próchnicy, stanów zapalnych dziąseł i chorób przyzębia. W wypadku, gdy doszło już do powstania ubytku w zębie, dostępna jest opcja z wypełnieniem.

Dental Implant Aesthetic Clinic
Działająca od 2010 klinika specjalizuje się w stomatologii estetycznej, zachowawczej, ortodoncji, implantologii, chirurgii szczękowej i innych tego typu usługach. W ofercie Dental Implant Aesthetic Clinic nie brakuje nowoczesnych rozwiązań, takich jak aparaty stałe w systemie Insignia, system nakładek wyrównujących Clear Aligner czy aparat TAP (w leczeniu chrapania i bezdechu nocnego).

Specjaliści z tego gabinetu zakładają ok. tysiąca implantów rocznie. Dbają przy tym o najwyższą jakość usług, dlatego wykorzystują produkty firm Nobel, Straumann, Camlog. W codziennej pracy wspomagają się nowoczesnym sprzętem medycznym i diagnostycznym. Mowa tu m.in. o urządzeniach RTG (Panorama Orthophos 3D, XIOS Plus), systemie bezbolesnego znieczulania Wand Plus, akceleratorze do wybielania Beyond, urządzeniu do leczenia kanałowego Endy 6000, sterylizatorze WH Lisa 500 i wiele innych.

Warunki


Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Konieczna rezerwacja tel. 91 48 88 250 (Szczecin). W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Dental Implant Aesthetic Clinic


By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.