Dent4u

(3 Opinii)

1 łuk stałego stalowego aparatu ortodontycznego za 549 zł i więcej w Dent4u

3 Opinii
Wybierz opcję
Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

W skrócie


Wybierz 1 z 3 opcji

  • 549 zł za 1 łuk stałego stalowego aparatu ortodontycznego (zamki metalowe),
  • 949 zł za 1 łuk stałego samoligaturującego aparatu ortodontycznego,
  • 1649 zł za 1 łuk stałego aparatu szafirowego.

Prawidłowe leczenie ortodontyczne wymaga założenia aparatu stałego na oba łuki zębowe. Natomiast termin założenia dolnego i górnego aparatu może dzielić nawet kilka miesięcy.

Więcej informacji na stronie Facebook.

Warunki


Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. W przypadku braku kwalifikacji do zabiegu kwota jest zwracana. Po wizycie kwalifikacyjnej możliwa jest zmiana metody ze wskazań medycznych ze zwrotem lub dopłatą brakującej kwoty za pośrednictwem portalu Groupon. Na wizytę u ortodonty można umówić się jedynie w środy. Wymagane jest założenie dwóch luków: jeden przez groupon, a drugi w cenie gabinetowej.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 602 211 222 z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 48-godz. wyprzedzeniem. Przy rezerwacji należy zaznaczyć, że posiadamy Groupon.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Dent4u


Promienny uśmiech poprawia nie tylko wygląd, ale również samopoczucie. Jednak, by móc cieszyć się zdrowymi i pięknie wyglądającymi zębami, należy systematycznie kontrolować ich stan oraz dbać o cykliczne ich zabezpieczanie i leczenie.

Dent4u to zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy łączą wiedzę z innowacyjnymi technologiami, dzięki czemu pacjenci nie kojarzą wizyty u dentysty ze strachem i bólem. Goście mogą tu skorzystać z usług z zakresu profilaktyki, stomatologii zachowawczej, ortodoncji, endodoncji, pedodoncji, chirurgii stomatologicznej, protetyki, implantacji oraz wybielania zębów.

Dent4u

Dentysta, Aparat na zęby, Zabieg kosmetyczny
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.