Deepbusters Centrum Nurkowe

Kurs nurkowania INTRO od 99,99 zł w Centrum Nurkowym Deepbusters w Gdyni (do -58%)

Oferta niedługo się kończy!
Do -58%
4 Opinii
Wybierz opcję

Wyróżniki


Okazja by pod okiem zawodowców nauczyć się podstaw nurkowania

Komentarze


Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie


Szczegóły:

Kurs Intro to niezobowiązująca lekcja wprowadzająca do nurkowania. Podczas Intro uczestnik zanurza się w basenie w pełnym nurkowym rynsztunku pod czujnym okiem instruktora.

Dodatkowe informacje:

  • możliwy dowóz osób nurkujących do miejsc nurkowania 
  • minimalny wiek uczestników to 10 lat
  • nurkowanie odbywa się na basenie w Hotelu Mercure Gdynia ul. Armii Krajowej 22, Gdynia, 81-372  lub gdy pozwalają na to warunki pogodowe m.in nad jeziorem Bieszkowice lub na Zatoce Gdańskiej

Więcej informacji na temat kursów na stronie.

Warunki


Groupon ważny przez 6 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Minimalny wiek uczestników to 10 lat.  
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Basen dodatkowo płatny 25zł/os.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 698 768 586 w celu ustalenia terminu kursu z podaniem kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 48-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Deepbusters Centrum Nurkowe


Prowadzone przez specjalistów w swojej dziedzinie, Centrum Nurkowe Deepbusters jest odpowiednim miejscem na rozpoczęcie swojej przygody z podwodnym światem. Działająca od 2013 roku placówka oferuje swoim klientom kursy i szkolenia na różnym poziomie zaawansowania. Dodatkowo, firma zajmuje się organizacją wyjazdów nurkowych w kraju i za granicą oraz prowadzi serwis i wypożyczalnię sprzętu.

Deepbusters Centrum Nurkowe

Sport i rekreacja, Sporty wodne, Nurkowanie
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.