Aktywne wyszczuplanie: trening, konsultacja i pomiar składu ciała od 9,99 zł w Cosmedica

  Wybierz opcję:

Kup!
Przetwarzanie danych...
 • Oferta limitowana czasowo!
 • 10 dni 13:15:43

W skrócie

Odpowiednio dobrane sesje pomagają w skutecznej walce ze zbędnymi kilogramami, wyszczuplając sylwetkę

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 8 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 91 484 69 71 (ul. Pocztowa), 91 461 20 45 (ul. Leszczynowa) z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji

Aktywne wyszczuplanie:

 • 9,99 zł zamiast 42 zł za 1 wejście z konsultacją i badaniem składu ciała,
 • 24,99 zł zamiast 84 zł za 3 wejścia z konsultacją i badaniem składu ciała,
 • 39,99 zł zamiast 126 zł za 5 wejść z konsultacją i badaniem składu ciała.

Każda z opcji obejmuje konsultację fachowca wraz z poradą i doborem urządzenia odchudzającego oraz badanie analizy składu ciała z indywidualnym wydrukiem (analizator Fitness Scale), a także wejście na dobrany trening.

Urządzenia do wyboru: Wibra Line, V-Line, roll-masaż, sauna Infrared.

V-Line to urządzenie, które łączy w jednym treningu aż cztery czynniki (system Quatro), co umożliwia uzyskanie rezultatów w szybkim tempie (30 minut zamiast 4 godzin na siłowni). Oprócz wysiłku związanego z marszem na bieżni organizm poddawany jest działaniu podciśnienia, wibracji i promieniowania podczerwieni. Daje to możliwość osiągnięcia dwukrotnie lepszych efektów niż na podobnych urządzeniach.

Pomiar BMI; analiza kładu ciała. Dzięki tym pomiarom można dobrać indywidualny program treningowy. Służy do tego analizator Fitness Scale, który wykorzystywany jest przez lekarzy, kluby fitness, siłownie oraz trenerów osobistych i dietetyków na całym świecie.

Cosmedica

W plebiscycie LAUR PIĘKNA 2016 Szczecinianie wybrali salony za najbardziej popularne STUDIA URODY i Monikę Beton za najlepszą kosmetyczkę w Szczecinie Decydując się na wizytę w studiu Cosmedica, wybrać można spośród dwóch lokalizacji: w centrum lub w prawobrzeżnej części miasta. Specjalizujące się w dziedzinie upiększania i wyszczuplania, a tym samym skutecznej poprawy samopoczucia salony wyposażone są w nowoczesne urządzenia (system Quatro - V-Line, Wibra-Line, Body Space, Rollo-Masaż oraz Sauna Infrared), których zadaniem jest aktywne zrzucanie niechcianej tkanki tłuszczowej i cellulitu. Wszystkie zabiegi kosmetyczne na twarz i ciało, w tym również kuracje z zakresu medycyny estetycznej, wykonywane są przez wyspecjalizowaną kadrę z wieloletnim doświadczeniem. Na miejscu skorzystać można także z solarium - Ergoline Prestige oraz Turbo Power o mocy 225 Wat czy piercingu medycznego.

Merchant Location Map
 1. 1

  Szczecin

  Pocztowa 26

  Szczecin, 70-361

  Sprawdź dojazd
 2. 2

  Szczecin

  ul. Leszczynowa (Centrum Handlowe Zdroje-Rondo)

  Szczecin, 70-766

  Sprawdź dojazd

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
{}