Clarins

Andrzeja 25/1, Katowice

Endermologia: nawet 10 spersonalizowanych zabiegów na całe ciało w Clarins (do -13%)

Wybierz opcję
Do 10% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod: ZNIZKA20. Ważny do 28.5.
Użyj kodu

Wyróżniki

Specjalistyczny zabieg ma na celu przede wszystkim redukcję tkanki tłuszczowej, zmniejszenie cellulitu i ujędrnienie skóry

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj zabiegu: endermologia
  • zabieg wykonywany jest na całe ciało
  • w opcjach bez kostiumu konieczna dopłata na miejscu za kostium zabiegowy (80 zł)

Warunki

1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 668 552 052. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

Clarins

Zlokalizowana w Katowicach placówka to autoryzowany salon kosmetyczny marki Clarins, który może poszczycić się ponad 20-letnim doświadczeniem i renomą wśród klientek. Miejsce to cechuje dbałość o wysoką jakość produktów i usług oraz indywidualne podejście. Specjalnością salonu są zabiegi kosmetyczne i medycyny estetycznej na twarz i ciało, masaże, opalanie natryskowe, depilacja laserowa, stylizacja oprawy oczu oraz usługi fryzjerskie.

Więcej informacji na Facebooku.