Brak nowych powiadomień

City Boats

City Boats

Wybierz opcję

Wyróżniki

Okazja, by obejrzeć Stare Miasto i inne zakątki Wrocławia z niecodziennej perspektywy

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Szczegóły:

  • w ofercie rejs łodzią po Odrze lub czarter katamaranu
  • czas trwania rejsu: 30 lub 60 minut
  • liczba osób, dla których przeznaczona jest łódź: 1-10

  • dostępne rejsy:
    • 30-minutowy rejs: Stare Miasto – trasa Błękitna
    • 60-minutowy rejs: Stare Miasto + kierunek zoo i powrót – trasa Granatowa
  • odpłynięcia odbywają się z Przystani Kapitańskiej (niedaleko Mostu Tumskiego) przy bulwarze Piotra Włostowica na Wyspie Piasek
  • więcej informacji dostępnych tutaj

Warunki

Groupon ważny od 20.04.2019 (w przypadku korzystnych warunków atmosferycznych realizacja możliwa we wcześniejszym terminie) do 15.10.2019 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta uzależniona jest od warunków pogodowych. Sezon trwa zazwyczaj od połowy kwietnia do października. Nie ma możliwości wykorzystania grouponu w miesiącach zimowych.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 534 705 705 z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

City Boats

Wrocławska firma łączy przygodę, historię, wypoczynek i nowe technologie. City Boats oferuje ekorejsy napędzanym energią słoneczną katamaranem po Odrze i Wiśle w porze dziennej i nocnej. Rejsy te umożliwiają zobaczenie Wrocławia oraz Krakowa i ich pięknych zabytków z zupełnie innej perspektywy. Podziwiać można Wyspę Piaskową, Daliową, Tamka, Słodową i Szczytnicką, a w Krakowie np. Kazimierz, Wawel, Klasztor Norbertanek. W ramach oferty dodatkowej istnieje możliwość skorzystania z usług przewodnika, zamówienia cateringu, sesji fotograficznej lub zorganizowania spotkania firmowego, rodzinnego, randki, oświadczyn, a nawet ślubu w plenerze.

City Boats

Zwiedzanie lub wycieczka, Wycieczka łodzią
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.