Cynamonowe babeczki z kawą dla dwojga od 22,99 zł i więcej w Cinnabon w Silesia City Center w Katowicach (do -50%)

Cinnabon (Silesia City Center)

Do -50%
690+ kupionych
Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

Komentarze

Pyszna kawa i jeszcze lepsze bułeczki/ciacha, polecam z orzechami, raz na jakis czas mozna sobie pozwolic na takie szalenstwo kaloryczne :) zreszta lepsze takie niz batoniki i cukierki
Martyna S. · 25 kwietnia 2016
Podczas realizacji gruponu pani kazała czekać 15 minut na ciastka
Katarzyna K. · 29 lutego 2016
Grupony powinny być ważne też w weekendy.
Beata D. · 22 lutego 2016

W skrócie


Kwestia równouprawnienia zdaje się mieć mniejszą wagę w ciastkarni, gdyż twarda babka niekoniecznie znajduje uznanie wśród miłośników łakoci. Z dzisiejszym grouponem możesz postawić na delikatność, wybierając słodkie babeczki bądź inne specjały z oferty Cinnabon.

Oferta
w 1 z 3 opcji:

1) 22,99 zł zamiast 43,60 zł za 2 dowolne kawy (do 9,90 zł każda ) i 2 dowolne ciastka,
2) 24,99 zł zamiast 47,60 zł za 2 duże napoje Cinnabon lub kawy (do 12,90 każdy) i 2 dowolne ciastka,
3) 27,99 zł zamiast 55,80 zł za 2 duże napoje Cinnabon lub kawy (do 12,90 każdy) i 2 x 10 Cinnabon Stix.

Cinnabon
Ogólnoświatowa sieć ciastkarni oferująca jedyne w swoim rodzaju babeczki na bazie cynamonu znana jest doskonale m.in. mieszkańcom Indii, Japonii, Stanów Zjednoczonych, Grecji, Wielkiej Brytanii czy Meksyku. Specjalnością Cinnabon są ciepłe, rozpływające się w ustach babeczki zwane rollsami. Sekret ciastka tkwi w specjalnej recepturze i starannie dobranej odmianie cynamonu – indonezyjskiemu gatunkowi Makara, który opiera się prawom fizyki, gdyż w trakcie pieczenia nie opada na spód ciasta, a przy tym oszałamia bogatym smakiem i intensywnym aromatem. Ciekawych doznań podniebieniu dostarcza też gęsty frosting na bazie białego sera, którym oblany jest rolls.

W menu królują babeczki w rozmaitych wariacjach smakowych – oprócz cynamonu znaleźć w nich można np. karmel i orzeszki. Ciekawą propozycją jest też aromatyczne espresso bądź kawa Mochalatta Chill z dodatkiem czekolady i lodu. W karcie ponadto znaleźć można panini z kurczakiem i parmezanem czy wegetariańskie, a także ciabattę z szynką, serem, bekonem i warzywami oraz flatbread z bogactwem dodatków. Warto dodać, że o swym zamiłowaniu do wypieków Cinnabon zapewnia Sharon Stone, która została ambasadorką marki na terenie Stanów Zjednoczonych. O ciastkarni wspominano też w popularnych programach telewizyjnych, a także w serialu animowanym The Simpsons.

Warunki


Ważność: groupon ważny od 22.03.2014 do #if ($deal.options.get(0).voucherEnd) $deal.options.get(0).voucherEndFormatted #else #end i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta nie obejmuje dodatków i napojów ze świeżych owoców.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym).
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Cinnamon Sp. z o.o.


By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.