Brak nowych powiadomień

Christ Restaurant

2-daniowa kolacja dla 2 osób za 59,99 zł lub 3-daniowa kolacja dla 2 osób za 79,99 zł w Christ Restaurant

Oferta niedługo się kończy!
Do -48%
Wybierz opcję
NoweZarezerwuj stolik teraz lub później

Wyróżniki

W menu m.in. domowy rosół z lubczykiem, polędwiczki wieprzowe w sosie z leśnych grzybów, w towarzystwie maślanych ziemniaków i sałat

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Sprawdź Termin Zarezerwuj Termin

Szczegóły:

  • rodzaj kuchni: polska
  • pełne menu dostępne tutaj

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta ważna pon. - pt. Oferta nie obejmuje napojów i alkoholi.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Christ Restaurant

Christ Restaurant to miejsce idealne na szybki lunch, kolację z przyjaciółmi czy też relaks przy muzyce na żywo. W menu królują dania kuchni polskiej, zaś o dobre samopoczucie gości dba profesjonalna obsługa. Restauracja organizuje również wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe oraz wieczory taneczne z muzyką na żywo. Indywidualne podejście do gości oraz dostosowanie się do ich potrzeb, to cecha która wyróżnia Christ Restaurant.

Christ Restaurant

Restauracja, Polska
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.