Brak nowych powiadomień

Chop Chop Cafe

Pancake amerykański: 3 sztuki z maks. 3 składnikami dla 2 osób za 19,99 zł i więcej w Chop Chop Cafe (do -35%)

Oferta niedługo się kończy!
Do -35%
Wybierz opcję

Wyróżniki

3 puszyste pancakes z owocami, np.: liczi, mango, marakują i słodyczami: toffi, Nutellą, masłem orzechowym czy białą czekoladą z chrupkami

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Sprawdź Termin Zarezerwuj Termin

Szczegóły:

  • skład oferty: amerykańskie pancakes
  • link do menu dostępny tutaj

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Chop Chop Cafe

Zlokalizowana na warszawskim Wilanowie kawiarnio-lodziarnia to miejsce, w którym lody tajskie można zjeść przez cały rok. Lokal powstał „z miłości do piękna i do niebanalnego jedzenia” a założony został przez małżeństwo po podróży do Tajlandii. Specjalnością Chop Chop Cafe jest egzotyczny deser, czyli lody tajskie serwowane zarówno w kubeczku jak i w formie Ice Tacos (kolorowy wafelek). Przygotowywane są one na oczach klientów z dowolnie dobranych przez nich produktów, a w ofercie znajdują się lody m.in. wegańskie, bez cukru, bez laktozy i glutenu. Niemal nieograniczone kompozycje smakowe obejmują połączenia świeżych owoców, warzyw, słodyczy, posypek i polew.

Na miejscu serwowana jest również aromatyczna kawa (także bezkofeinowa), chai latte, smoothies, organiczne herbaty, domowe ciasta oraz naleśniki (standardowe lub amerykańskie pancakes), domowe pierogi, zupy i obiady dla dzieci. Oferta jest stale poszerzana o nowe smakołyki.

Chop Chop Cafe

Restauracja, Kawiarnia, Kawiarnia lub poczęstunek
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.