Champion Club

4 (1 Opinii)

Runmageddon: 1 wejście na trening za 9,99 zł i więcej opcji w Champion Club

Do -63%
1 Opinii
Wybierz opcję
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

Wyróżniki


Wytrzymałościowo-siłowy trening to sposób na poprawę kondycji i naukę technik pokonywania przeszkód podczas ekstremalnego biegu w plenerze

W skrócie


Wybierz 1 z 2 opcji

Runmageddon trening:

  • 9,99 zł zamiast 25 zł za 1 wejście na trening,
  • 29,99 zł zamiast 80 zł za 4 wejścia na trening.

Runmageddon trening to trening wytrzymałościowo-siłowy w plenerze, z wykorzystaniem infrastruktury, mający na celu jak najlepsze przygotowanie fizyczne osób chcących wziąć udział w ekstremalnych biegach z przeszkodami.

Zajęcia przeznaczone zarówno dla doświadczonych zawodników, jak i osób początkujących, które chcą poprawić swoją kondycję i nauczyć się technik pokonywania przeszkód.

Treningi obejmują m.in.:

  • wspinanie po linie,
  • pokonanie przeszkody w postaci ściany,
  • zasieki,
  • przenoszenie ciężkich przedmiotów,
  • małpi gaj,
  • ciągnięcie ciężkich przedmiotów,
  • bieg przez opony.

Warunki


Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta skierowana do nowych klientów.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany i wymień go na karnet w recepcji klubu do 3 tygodni od dokonania zakupu. Godz. otwarcia: pon.-pt. 7-22:30, sob. 9-18, niedz. 10-18.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 535 957 006.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Champion Club


Połączenie siłowni oraz fight clubu z profesjonalną salą do treningów sztuk walki sprawia, że każdy miłośnik zdrowego i aktywnego trybu życia znajdzie tu coś dla siebie. Niewątpliwym atutem Champion Clubu jest profesjonalna kadra trenerów i instruktorów oraz sprzęt wiodących firm – Precor, Cybex, Technogym. Goście klubu do swojej dyspozycji mają klimatyzowane sale z lustrami, najnowocześniejsze maszyny do treningu siłowego, aerobowego i wytrzymałościowego, profesjonalną salę wyposażoną w maty, worki treningowe, tarcze „pao” oraz niezbędny sprzęt do przeprowadzenia treningów sztuk walki. Wśród dostępnych zajęć są m.in. muay thai, power fit, MMA, boks i systema, które dobrze wpływają na zdrowie, psychikę i samopoczucie.

Champion Club

Sport i rekreacja, Bieganie sportowe i rekreacyjne, Sport, Bieganie
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.