Centum Medyczne Laser-Med

Mezoterapia igłowa na okolice oczu lub ust za 89 zł i więcej opcji w Laser-Med

Oferta ograniczona czasowo!
20+ odsłon dziennie
Wybierz opcję
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

Wyróżniki


Mezoterapia igłowa odżywi skórę wybranych partii, co odmieni ich wygląd i doda blasku 

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.

W skrócie


Wybierz 1 z 4 opcji

Mezoterapia igłowa:

  • 89 zł zamiast 250 zł za mezoterapię skóry wokół oczu lub ust,
  • 199 zł zamiast 500 zł za mezoterapię całej twarzy,
  • 249 zł zamiast 700 zł za mezoterapię całej twarzy i szyi + płat kolagenowy na twarz i szyję,
  • 299 zł zamiast 800 zł za mezoterapię całej twarzy, szyi i dekoltu + płat kolagenowy na twarz, szyję i dekolt lub mezoterapia na włosy.

Mezoterapia igłowa to skuteczny zabieg pozwalający na szybką i zauważalną poprawę kondycji skóry. Poprzez drobne nakłucia cienką igłą, w głąb skóry wprowadzane są substancje odżywcze, wzmacniające jej strukturę, a także stymulujące proces samoregeneracji. Mezoterapia pozwala poprawić mikrokrążenie, ujędrnić skórę oraz zredukować blizny, wykonana na skórę głowy zapobiega zaś wypadaniu włosów i pozytywnie wpływa na ich gęstość.

Zabieg zostanie wykonany przy użyciu produktów RRS Hyalift 75 Proactive lub CytoCare® 532 Revitacare, które zostały docenione przez lekarzy (nagroda Perły Dermatologii Estetycznej).

Zabieg wykonywany jest przez lekarza zajmującego się medycyną estetyczną.

Przeciwwskazania do zabiegu: ciąża i okres laktacji, infekcje skóry oraz rany otwarte, zaburzenia krzepnięcia krwi, przyjmowanie leków przeciwkrzepliwych, cukrzyca, opryszczka.

Dodatkowe informacje:

  • czas trwania zabiegu: ok. 30 minut.
  • efekt widoczny już po pierwszym zabiegu; w celu utrzymania efektu zabieg należy powtarzać

Mezoterapia igłowa na twarz w opcjach 1-4 jest płytko podawana. Po zabiegu można wrócić do swoich zajęć. Nie ma zasinień, może wystąpić lekkie zaczerwienienie, które utrzymuje się do kilku godzin. Mezoterapia igłowa na twarz w opcji 5 jest podawana głębiej. Wykonuje się ją ze znieczuleniem. Mogą wystąpić zasinienia i krwiaczki. Objawy te ustępują po kilku dniach.

Warunki


Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: telefon w celu uzyskania informacji  790 575 757.
Konieczna rezerwacja tel. 790 575 757. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Centrum Medyczne Laser-Med


Zabiegi wykonywane w centrum pomagają wielu klientom pozbyć się uciążliwych niedoskonałości, a gabinet gościł na łamach kobiecych czasopism, takich jak „Avanti”, „Elle” i „Glamour”. W bogatej ofercie Laser-Med znajdują się: medycyna estetyczna, odmładzanie, wyszczuplanie, badania histopatologiczne. Specjalne bony upominkowe umożliwiają zaś zakupienie usług na prezent bliskiej osobie. Dzięki starannie wykonywanym zabiegom oraz urządzeniom światowej klasy klienci mogą czuć się wyjątkowo i uzyskać oczekiwane efekty.

Przy budynku, w którym znajduje się klinika, jest bezpłatny parking dla klientów. W okolicy funkcjonuje również strefa bezpłatnego parkowania.

Centum Medyczne Laser-Med

Zabieg na twarz, Pielęgnacja twarzy
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.