Brak nowych powiadomień

Centum Medyczne Laser-Med

Mezoterapia igłowa na okolice oczu lub ust za 89 zł i więcej opcji w Laser-Med

Oferta niedługo się kończy!
Do -64%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Mezoterapia igłowa odżywi skórę wybranych partii, co odmieni ich wygląd i doda blasku 

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Wybierz 1 z 4 opcji

Mezoterapia igłowa:

  • 89 zł zamiast 250 zł za mezoterapię skóry wokół oczu lub ust,
  • 199 zł zamiast 500 zł za mezoterapię całej twarzy,
  • 249 zł zamiast 700 zł za mezoterapię całej twarzy i szyi + płat kolagenowy na twarz i szyję,
  • 299 zł zamiast 800 zł za mezoterapię całej twarzy, szyi i dekoltu + płat kolagenowy na twarz, szyję i dekolt lub mezoterapia na włosy.

Mezoterapia igłowa to skuteczny zabieg pozwalający na szybką i zauważalną poprawę kondycji skóry. Poprzez drobne nakłucia cienką igłą, w głąb skóry wprowadzane są substancje odżywcze, wzmacniające jej strukturę, a także stymulujące proces samoregeneracji. Mezoterapia pozwala poprawić mikrokrążenie, ujędrnić skórę oraz zredukować blizny, wykonana na skórę głowy zapobiega zaś wypadaniu włosów i pozytywnie wpływa na ich gęstość.

Zabieg wykonywany jest przez lekarza zajmującego się medycyną estetyczną.

Przeciwwskazania do zabiegu: ciąża i okres laktacji, infekcje skóry oraz rany otwarte, zaburzenia krzepnięcia krwi, przyjmowanie leków przeciwkrzepliwych, cukrzyca, opryszczka.

Dodatkowe informacje:

  • czas trwania zabiegu: ok. 30 minut.
  • efekt widoczny już po pierwszym zabiegu; w celu utrzymania efektu zabieg należy powtarzać

Mezoterapia igłowa na twarz w opcjach 1-4 jest płytko podawana. Po zabiegu można wrócić do swoich zajęć. Nie ma zasinień, może wystąpić lekkie zaczerwienienie, które utrzymuje się do kilku godzin. Mezoterapia igłowa na twarz w opcji 5 jest podawana głębiej. Wykonuje się ją ze znieczuleniem. Mogą wystąpić zasinienia i krwiaczki. Objawy te ustępują po kilku dniach.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: telefon w celu uzyskania informacji  790 575 757.
Konieczna rezerwacja tel. 790 575 757. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Centrum Medyczne Laser-Med

Zabiegi wykonywane w centrum pomagają wielu klientom pozbyć się uciążliwych niedoskonałości, a gabinet gościł na łamach kobiecych czasopism, takich jak „Avanti”, „Elle” i „Glamour”. W bogatej ofercie Laser-Med znajdują się: medycyna estetyczna, odmładzanie, wyszczuplanie, badania histopatologiczne. Specjalne bony upominkowe umożliwiają zaś zakupienie usług na prezent bliskiej osobie. Dzięki starannie wykonywanym zabiegom oraz urządzeniom światowej klasy klienci mogą czuć się wyjątkowo i uzyskać oczekiwane efekty.

Przy budynku, w którym znajduje się klinika, jest bezpłatny parking dla klientów. W okolicy funkcjonuje również strefa bezpłatnego parkowania.

Centum Medyczne Laser-Med

Zabieg na twarz, Pielęgnacja twarzy
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.