Brak nowych powiadomień

Centrum Stomatologiczne AlbusDent

Pantomograficzne zdjęcie zębów za 29,99 zł i więcej opcji w Centrum Stomatologicznym AlbusDent (do -55%)

Oferta niedługo się kończy!
Do -54%
Wybierz opcję

Wyróżniki

RTG jest konieczne przed rozpoczęciem leczenia ortodontycznego lub przed chirurgicznym usunięciem zębów; pomaga ocenić stan kości i więcej

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Wybierz 1 z 3 opcji

Zdjęcie RTG zębów:

  • 29,99 zł zamiast 55 zł za zdjęcie dla 1 osoby,
  • 57,99 zł zamiast 110 zł za zdjęcie dla 2 osób,
  • 99,99 zł zamiast 220 zł za zdjęcie dla 4 osób.

RTG pantomograficzne zębów konieczne jest przed rozpoczęciem leczenia ortodontycznego oraz przed chirurgicznym usunięciem zatrzymanych (niewyrośniętych) zębów. W implantologii pomocne jest w ocenie ilości kości i miejsca do wprowadzenia implantu. Przydaje się ono również w wykryciu i ocenie chorób przyzębia, a także podczas leczenia protetycznego (pomaga zaplanować pracę i dobrać odpowiedni rodzaj uzupełnień protetycznych).

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Należy posiadać skierowanie lub zapisać się na konsultację w AlbusDent.  Groupon do wykorzystania podczas jednej wizyty. W przypadku pakietów dla 2 osób groupon na zabiegi przeznaczony jest dla różnych osób, a nie tej samej osoby. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 12 376 00 00 lub 693 760 000. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas dokonywania rejestracji telefonicznej konieczne jest przekazanie informacji, że wizyta jest w ramach grouponu oraz należy podać kod zabezpieczający - w przeciwnym wypadku wizyta płatna na miejscu zgodnie z cennikiem (płatne przed wizytą - gotówka).
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Centrum Stomatologiczne AlbusDent

Wielostanowiskowa przychodnia oraz pracownia rentgenowska korzysta ze sprzętu medycznego jednego z wiodących producentów w tej branży – firmy Gendex. Wnętrza gabinetów są przestronne i klimatyzowane, co znacznie podnosi komfort wizyty. A rozbrzmiewające tam łagodne dźwięki muzyki i ciekawy wystrój pokoi ułatwia zrelaksowanie się w oczekiwaniu na zabieg. Gabinet jest także przyjazny dzieciom, specjalnie dla nich przygotowano kącik zabaw i rozrywki.

Centrum Stomatologiczne AlbusDent

Dentysta, Czyszczenie zębów
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.