Golden Beauty & SPA

Depilacja LightSheer INFINITY®: 5 zabiegów za 329 zł i więcej opcji w Golden Beauty & SPA

Wybierz opcję

Wyróżniki


Depilacja laserem diodowym to połączenie 2 technologii: Lasera Diodowego i Nd-JAG. Eliminuje każdego koloru włosy.

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie


Wybierz 1 z 6 opcji

Depilacja LightSheer INFINITY®

 • 329 zł za 5 zabiegów depilacji na wybraną partię ciała
 • 399 zł za 10 zabiegów depilacji na wybraną partię ciała
 • 499 zł za 20 zabiegów depilacji na wybraną partię ciała

 • 1999 zł za 12-miesięczny karnet open na min. 5 zabiegów na całe nogi bikini i pachy dla 1 osoby
 • 2999 zł za 12-miesięczny karnet open na min. 5 zabiegów na całe nogi bikini i pachy dla 2 osób
 • 3999 zł za 12-miesięczny karnet open na min. 5 zabiegów na całe ciało dla 2 osób

Partie ciała do wyboru: wąsik, broda, policzki, baki, skronie, szyja, kark, pachy, brodawki piersiowe, ramiona, przedramiona, dłonie, brzuch, linia biała, pośladki, przestrzeń między brwiowa, stopy, kolana, bikini klasyczne, bikini średnie, bikini głębokie, okolica nad pośladkami.

LUMENIS ® otwiera świat nieskończonych możliwości obróbki laserowej - laser Infinity jest przełomem w trwałej redukcji włosów i zapewnia szybkie i wygodne usuwanie każdego koloru włosa. Wyróżnia się tym, że posiada dodatkowy system Nd:YAG, który radzi sobie z trwałą eliminacją włosków jasnych, rudych i osłabionych, jak również likwiduje ryzyko poparzeń przy ciemnej karnacji. Laser ten posiada aż 6 na nowo zaprojektowanych głowic różnej wielkości, z nowym systemem chłodzenia, który wręcz mrozi skórę w trakcie zabiegu laserowego. Technologia ta znajduje również rozwiązanie przy takich problemach skórnych jak np. popękane naczynka na ciele.

LightSheer INFINITY® nowatorski system dla najbardziej wymagających klientów, który posiada certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez FDA. To znak, że depilacja nim nie jest inwazyjna, a skuteczna i bezpieczna. Wiązka światła lasera diodowego i Nd:YAG wnika w głąb skóry, by zniszczyć cebulkę włosa i ograniczyć jej zdolność do ponownego wzrostu. Warto wiedzieć, że zabieg trwale likwiduje włoski w fazie wzrostu, dlatego aby kuracja była w pełni efektywna, należy powtórzyć ją minimum 4 razy w odstępach 4-8 tygodniowych.

Dodatkowe informacje:

 • nazwa lasera/metody: Light Sheer INFINITY® firmy LUMENIS ® USA
 • opatentowane rozwiązania (Technologia ChillTip™, Technologia HIT™),
 • system posiada dwie długościach fali; 805 nm oraz 1060 nm i 6 nowych głowic
 • liczba rekomendowanych zabiegów: w zależności od koloru włosów od 3 do 5
 • czas trwania zabiegu: zależnie od partii ciała od 10 do 25 minut.

Warunki


Groupon ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj na stronie: www.goldenbeauty.pl. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Golden Beauty & SPA


Niewielkie wnętrza estetycznie urządzonych placówek zostały tak przygotowane, aby każdy mógł poczuć się komfortowo. Efektywne leczenie wymaga nie tylko profesjonalnej wiedzy i fachowego podejścia, ale też uwagi i zrozumienia potrzeb chorych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pacjentów, tutejszy personel nieustannie wzbogaca swoją wiedzę oraz poszerza ofertę o nowości pojawiające się na rynku. Golden Beauty & SPA wyróżnia się indywidualnym podejściem do pracy na każdym etapie leczenia. Wśród zabiegów dostępnych w centrum estetycznym wyróżnić można m.in. wybielanie zębów, pakiety zabiegów wyszczuplających na całe ciało i odżywczych na twarz oraz zabiegi ginekologii estetycznej. Szczególnie warta polecenia jest również depilacja laserem Light Sheer, którą wykonuje się tutaj od 2010 roku.

Golden Beauty & SPA

Depilacja, Depilacja laserowa
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.