Brak nowych powiadomień

2 lokalizacji

Capoeira: miesięczny karnet open za 59,99 zł i więcej opcji w Capoeira Wrocław – 2 lokalizacje (do -57%)

Oferta ograniczona czasowo!
Do -56%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Wywodzący się z rytualnych tańców afrykańskich, rodzaj rytmicznej sztuki walki, łączącej w sobie elementy tańca, muzyki i akrobatyki

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Wybierz 1 z 3 opcji

Karnet open na zajęcia sztuki walki capoeira

  • 59,99 zł zamiast 120 zł za miesięczny karnet open
  • 109,99 zł zamiast 240 zł za 2-miesięczny karnet open
  • 154,99 zł zamiast 360 zł za 3-miesięczny karnet open

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. W tym czasie należy wymienić groupon na karnet. 
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta nie obejmuje uczniów grupy UNICAR. 
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż wydrukowany groupon. Na zajęcia nie jest wymagana rezerwacja. Szczegółowy rozkład zajęć na stronie: www.capoeira.wroclaw.pl. Dodatkowe informacje pod numerem tel.: 505 770 839 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Capoeira Wrocław

Poprawa kondycji fizycznej, sprawności, refleksu i koncentracji, wzmocnienie mięśni i uelastycznienie ciała – to tylko kilka z zalet uczestniczenia w zajęciach pochodzącej z Brazylii capoeiry, która jest intrygującym połączeniem sztuki walki, akrobatyki i elementów tańca. Z tego też powodu jest zarówno sportem, jak i terapią wzmacniającą pewność siebie i umiejętność panowania nad emocjami. Treningi we wrocławskim ośrodku prowadzi m.in. członek kadry Polski Capoeira UNICAR professor Cachorro, który przeszedł półroczne szkolenie w Brazylii – kolebce tej sztuki walki. Grupa UNICAR (União Internacional de Capoeira Regional) praktykuje dynamiczną i nastawioną na walkę odmianę capoeiry zwaną Capoeira Regional.

Capoeira Wrocław

Siłownia, Klub fitness