Brak nowych powiadomień

Capoeira Wrocław

Capoeira: miesięczny karnet open za 59,99 zł i więcej opcji w Capoeira Wrocław – 2 lokalizacje (do -57%)

Oferta niedługo się kończy!
Do -56%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Wywodzący się z rytualnych tańców afrykańskich, rodzaj rytmicznej sztuki walki, łączącej w sobie elementy tańca, muzyki i akrobatyki

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Wybierz 1 z 3 opcji

Karnet open na zajęcia sztuki walki capoeira

  • 59,99 zł zamiast 120 zł za miesięczny karnet open
  • 109,99 zł zamiast 240 zł za 2-miesięczny karnet open
  • 154,99 zł zamiast 360 zł za 3-miesięczny karnet open

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. W tym czasie należy wymienić groupon na karnet. 
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta nie obejmuje uczniów grupy UNICAR. 
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż wydrukowany groupon. Na zajęcia nie jest wymagana rezerwacja. Szczegółowy rozkład zajęć na stronie: www.capoeira.wroclaw.pl. Dodatkowe informacje pod numerem tel.: 505 770 839 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Capoeira Wrocław

Poprawa kondycji fizycznej, sprawności, refleksu i koncentracji, wzmocnienie mięśni i uelastycznienie ciała – to tylko kilka z zalet uczestniczenia w zajęciach pochodzącej z Brazylii capoeiry, która jest intrygującym połączeniem sztuki walki, akrobatyki i elementów tańca. Z tego też powodu jest zarówno sportem, jak i terapią wzmacniającą pewność siebie i umiejętność panowania nad emocjami. Treningi we wrocławskim ośrodku prowadzi m.in. członek kadry Polski Capoeira UNICAR professor Cachorro, który przeszedł półroczne szkolenie w Brazylii – kolebce tej sztuki walki. Grupa UNICAR (União Internacional de Capoeira Regional) praktykuje dynamiczną i nastawioną na walkę odmianę capoeiry zwaną Capoeira Regional.

Capoeira Wrocław

Siłownia, Klub fitness
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.