Buddha (KN)

Tradycyjna indyjska uczta w restauracji Buddha na Nowym Świecie: 48 zł za groupon wart 80 zł i więcej opcji

Do -42%
420+ kupionych
Wybierz opcję
Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

Wyróżniki


Międzynarodowa kuchnia autorska: połączenie dań indyjskich z elementami kuchni tajskiej i chińskiej

W skrócie


Okazuje się, że nie tylko Vasco da Gamę ciągnęło do Indii. Poczucie bliskości z odległym krajem dotknie każdego, kto zasmakuje potraw z restauracji Buddha. Odkryj tajemnicze smaki orientu z dzisiejszym grouponem.

Oferta
Groupon wartościowy do wykorzystania na dowolne dania z menu w 1 z 3 opcji:

1) 48 zł za groupon wart 80 zł,
2) 94 zł za groupon wart 160 zł,
3) 139 zł za groupon wart 240 zł.

Restauracja Buddha
Choć nazwa restauracji może nasuwać skojarzenia z jej lokalizacją, to Buddha nie jest położona na odległym kontynencie, a w samym centrum miasta, sprzyjającym biznesowym lunchom i kolacjom z przyjaciółmi. Ponadto odwiedzić można ją w Katowicach, Łodzi i Krakowie. Marzeniem właścicieli orientalnego lokalu było także otworzenie Buddha Spa dla wszystkich miłośników odpoczynku w otoczeniu zapachu aromatycznych olejków. W planach mają również uruchomienie delikatesów z mnóstwem produktów pochodzących z Indii.

W restauracji na Nowym Świecie szef kuchni, starając się dogodzić wszystkim smakoszom, proponuje w menu zarówno pikantne dania mięsne, apetyczne potrawy z owoców morza, jak i dobrze przyprawione specjały wegetariańskie. Goście lokalu odnajdą w nim m.in. zupę z mielonym kurczakiem, pomidorami i świeżą bazylią i zdrowe sałaty przyrządzane na różne sposoby. Głodni dobrze wypieczonych mięs powinni zaś spróbować kawałków kurczaka z pieca Tandoor w pikantnym sosie. Warto tam również skosztować kulek mlecznych w gorącym syropie kardamonowym – pysznego indyjskiego deseru.

Warunki


Ważność: groupon ważny do 15.10.2014 i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta nie obejmuje napojów i alkoholi.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym).
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 22 826 35 01. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Buddha (KN)


Buddha (KN)

Restauracja, Azjatycka, Tajskie
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.