Targi Ślubne Wedding

PGE Narodowy

Do -37%
130+ kupionych
Wybierz opcję

Wyróżniki


VI lutowa edycja targów Ślubnych Wedding – #SLUBNELASTMINUTE #WYPRZEDAŻESUKIENŚLUBNYCH, najlepsi wystawcy z branży ślubnej

W skrócie


Oferta

  • Bilet na Targi Ślubne Wedding
  • Kiedy: 17.02.2019
  • Gdzie: PGE Narodowy, Al. Ks. J. Poniatowskiego 1

Dostępne bilety:

  • 19,90 zł zamiast 30 zł za 2 bilety
  • 28,90 zł zamiast 45 zł za 3 bilety
  • 37,90 zł zamiast 60 zł za 4 bilety

Targi Ślubne Wedding odbędą się po raz szósty na PGE Narodowym. Swoją renomą oraz rozmachem na światowym poziomie wpisały się w kalendarz najważniejszych imprez, dzięki którym narzeczeni znajdują wyjątkowe inspiracje. Targi to najlepsi wystawcy z branży, ekskluzywne marki ślubne i inspirujące rozwiązania. W ramach wyprzedaży sukien ślubnych, zakupić będzie można niezwykłe projekty zarówno polskich, jak i zagranicznych projektantów.

Przez cały dzień trwania targów odbywać się będzie przegląd najlepszych zespołów weselnych, a także najciekawszych ślubnych samochodów. Uczestnictwo w targach to także okazja do spotkania najlepszych specjalistów z branży ślubnej, którzy prowadzić będą różnorodne panele oraz warsztaty.

W strefie Uroda i Zdrowie czekać będą m.in. kosmetolodzy, dietetycy, styliści paznokci, fryzur, trenerzy personalni. Oferta targów obejmuje również wystawców biżuterii, dekoracji, kulinariów czy wizażu. W trakcie trwania imprezy, w ramach wyprzedaży sukien ślubnych, zakupić będzie można niezwykłe projekty zarówno polskich, jak i zagranicznych projektantów.

Szczegółowe informacje dostępne na stronie targislubnewedding.pl.

Warunki


Jak skorzystać z grouponu?
1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
2. Sposób realizacji: groupon jako bilet. 
3. Weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Dodatkowe informacje: Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon. Oferta nie jest objęta 14-dniową polityką zwrotu. Brak możliwości wymiany i zwrotu grouponu. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Ważność: Groupon ważny w dniu wydarzenia. 

naprezent

Targi Ślubne Wedding


Targi Ślubne Wedding

Bilety, Operowa i klasyczna
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.