Targi Ślubne Wedding

PGE Narodowy

Do -37%
130+ kupionych
Wybierz opcję
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

Wyróżniki


VI lutowa edycja targów Ślubnych Wedding – #SLUBNELASTMINUTE #WYPRZEDAŻESUKIENŚLUBNYCH, najlepsi wystawcy z branży ślubnej

W skrócie


Oferta

  • Bilet na Targi Ślubne Wedding
  • Kiedy: 17.02.2019
  • Gdzie: PGE Narodowy, Al. Ks. J. Poniatowskiego 1

Dostępne bilety:

  • 19,90 zł zamiast 30 zł za 2 bilety
  • 28,90 zł zamiast 45 zł za 3 bilety
  • 37,90 zł zamiast 60 zł za 4 bilety

Targi Ślubne Wedding odbędą się po raz szósty na PGE Narodowym. Swoją renomą oraz rozmachem na światowym poziomie wpisały się w kalendarz najważniejszych imprez, dzięki którym narzeczeni znajdują wyjątkowe inspiracje. Targi to najlepsi wystawcy z branży, ekskluzywne marki ślubne i inspirujące rozwiązania. W ramach wyprzedaży sukien ślubnych, zakupić będzie można niezwykłe projekty zarówno polskich, jak i zagranicznych projektantów.

Przez cały dzień trwania targów odbywać się będzie przegląd najlepszych zespołów weselnych, a także najciekawszych ślubnych samochodów. Uczestnictwo w targach to także okazja do spotkania najlepszych specjalistów z branży ślubnej, którzy prowadzić będą różnorodne panele oraz warsztaty.

W strefie Uroda i Zdrowie czekać będą m.in. kosmetolodzy, dietetycy, styliści paznokci, fryzur, trenerzy personalni. Oferta targów obejmuje również wystawców biżuterii, dekoracji, kulinariów czy wizażu. W trakcie trwania imprezy, w ramach wyprzedaży sukien ślubnych, zakupić będzie można niezwykłe projekty zarówno polskich, jak i zagranicznych projektantów.

Szczegółowe informacje dostępne na stronie targislubnewedding.pl.

Warunki


Jak skorzystać z grouponu?
1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
2. Sposób realizacji: groupon jako bilet. 
3. Weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Dodatkowe informacje: Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon. Oferta nie jest objęta 14-dniową polityką zwrotu. Brak możliwości wymiany i zwrotu grouponu. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Ważność: Groupon ważny w dniu wydarzenia. 

naprezent

Targi Ślubne Wedding


Targi Ślubne Wedding

Bilety, Targi lub konferencja
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.