Test na ojcostwo do celów prywatnych za 699,99 zł w pracowni BioTe21

Kraków

Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

W skrócie


Jeśli chcesz mieć pewność, że potrzebne Ci badania genetyczne zostaną wykonane szybko i z zachowaniem standardów najwyższej jakości, skorzystaj z usług laboratorium BioTe21.

Oferta

 • 699,99 zł za testy na ojcostwo i pokrewieństwo dla osób prywatnych (2 osoby).

  Laboratorium Genetyczne BioTe21
  Kompleksowa pomoc w zakresie badań genetycznych to specjalizacja laboratorium BioTe21. Oferuje ono badania ojcostwa, pokrewieństwa oraz identyfikacji genetycznej, a także posiada pracownie ekspertyz kryminalistycznych. Co ważne, może także poszczycić się wieloma nagrodami, w tym certyfikatem wydanym przez GEDNAP.

  Wszystkie wykonywane przez jednostkę badania przeprowadzana są w Polsce z zachowaniem międzynarodowy standardów jakości i całkowitej poufności. Ponadto dla wygody klientów firma wprowadziła również specjalne zestawy BioTest21 do samodzielnego pobierania DNA, które dostępne są w wybranych aptekach.


 • Warunki


  Ważność: groupon ważny od #if ($deal.options.get(0).voucherStart) $deal.options.get(0).voucherStartFormatted #else #end do #if ($deal.options.get(0).voucherEnd) $deal.options.get(0).voucherEndFormatted #else #end i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
  Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
  Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym). Instrukcja pobrania wymazu znajduje się tutaj: http://www.badanieojcostwa.pl/test-dna-dla-celow-prywatnych.html. Podstawowy test na ojcostwo do celów prywatnych wykonywany jest w terminie 7-10 dni roboczych (liczonych od momentu dostarczenia do Laboratorium przez Klientów potrzebnych materiałów), decyduje kolejność zgłoszeń.W przypadku niepoprawnego pobrania materiału biologicznego, niezgodnego z instrukcją załączoną w Zestawie, Laboratorium BioTe21 zastrzega sobie prawo wydłużenia terminu wydania wyniku o kolejne 7-10 dni roboczych od ponownego dostarczenia materiału do Laboratorium. Test wykonywany na 2 osobach - domniemanym ojcu i dziecku.
  Rezerwacja: konieczna rezerwacja niezwłocznie po zakupie oferty tel. 12 266 39 10, 507 470 880, 507 189 848 lub wysłać informacje na adres e-mail: biote21@biote21.com z podaniem kodu groupon i kodu zabezpieczającego oraz adresu na który ma być przesłany zestaw do pobrania materiały biologicznego.
  Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

  BioTe21


  By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.