Test na ojcostwo do celów prywatnych za 699,99 zł w pracowni BioTe21

2 kupionych

W skrócie

 • Badania wykonywane na terenie kraju: wymaz z jamy ustnej

Warunki

Ważność: groupon ważny od #if ($deal.options.get(0).voucherStart) $deal.options.get(0).voucherStartFormatted #else #end do #if ($deal.options.get(0).voucherEnd) $deal.options.get(0).voucherEndFormatted #else #end i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym). Instrukcja pobrania wymazu znajduje się tutaj: http://www.badanieojcostwa.pl/test-dna-dla-celow-prywatnych.html. Podstawowy test na ojcostwo do celów prywatnych wykonywany jest w terminie 7-10 dni roboczych (liczonych od momentu dostarczenia do Laboratorium przez Klientów potrzebnych materiałów), decyduje kolejność zgłoszeń.W przypadku niepoprawnego pobrania materiału biologicznego, niezgodnego z instrukcją załączoną w Zestawie, Laboratorium BioTe21 zastrzega sobie prawo wydłużenia terminu wydania wyniku o kolejne 7-10 dni roboczych od ponownego dostarczenia materiału do Laboratorium. Test wykonywany na 2 osobach - domniemanym ojcu i dziecku.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja niezwłocznie po zakupie oferty tel. 12 266 39 10, 507 470 880, 507 189 848 lub wysłać informacje na adres e-mail: biote21@biote21.com z podaniem kodu groupon i kodu zabezpieczającego oraz adresu na który ma być przesłany zestaw do pobrania materiały biologicznego.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Jeśli chcesz mieć pewność, że potrzebne Ci badania genetyczne zostaną wykonane szybko i z zachowaniem standardów najwyższej jakości, skorzystaj z usług laboratorium BioTe21.

Oferta

 • 699,99 zł za testy na ojcostwo i pokrewieństwo dla osób prywatnych (2 osoby).

  Laboratorium Genetyczne BioTe21
  Kompleksowa pomoc w zakresie badań genetycznych to specjalizacja laboratorium BioTe21. Oferuje ono badania ojcostwa, pokrewieństwa oraz identyfikacji genetycznej, a także posiada pracownie ekspertyz kryminalistycznych. Co ważne, może także poszczycić się wieloma nagrodami, w tym certyfikatem wydanym przez GEDNAP.

  Wszystkie wykonywane przez jednostkę badania przeprowadzana są w Polsce z zachowaniem międzynarodowy standardów jakości i całkowitej poufności. Ponadto dla wygody klientów firma wprowadziła również specjalne zestawy BioTest21 do samodzielnego pobierania DNA, które dostępne są w wybranych aptekach.  15% Bonus Savings
  Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
  By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
  Please select an option to add / remove from wishlist
  {}