Test alergiczny z odczulaniem (48,99 zł) lub na obecność pasożytów (59,99 zł) w Biomed Bicom - 2 lokalizacje

Wiele lokalizacji

Kup jako prezent
Już 30 kupionych

W skrócie

  • Rozpoznanie alergii: 90 alergenów żywieniowych, komputerowe testy i natychmiastowy wynik, diagnoza i odczulanie
  • Test na obecność pasożytów: m.in. glista, tasiemiec, motylica, nicień, pierwotniaki, wirusy, bakterie (diagnoza i zabieg likwidacji)
  • Biorezonans: nieinwazyjna i bezbolesna naturalna terapia drganiami własnymi organizmu pacjenta
  • 2 lokalizacje do wyboru: Katowice lub Dąbrowa Górnicza

Warunki

Ważność: groupon ważny od #if ($deal.options.get(0).voucherStart) $deal.options.get(0).voucherStartFormatted #else #end do #if ($deal.options.get(0).voucherEnd) $deal.options.get(0).voucherEndFormatted #else #end i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 9 grouponów. Przeciwwskazania do zabiegu: rozrusznik serca, pierwszy trymestr ciąży, tętniak mózgu.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym).
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. Katowice 32 781 43 16, 669 543 830,Dąbrowa Górnicza 32 764 06 88, 721 170 106. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Zwalczy niemiłe objawy swoich uczuleń , wybierając się do gabinetu Biomed Bicom w Katowicach lub Dąbrowie Górniczej z dzisiejszym grouponem.

Oferta
w 1 z 3 opcji:

1) 48,99 zł zamiast 250 zł za pakiet 90 alergenów żywieniowych i 1 odczulanie,
2) 59,99 zł zamiast 350 zł za 1 test na pasożyty i 1 zabieg ich likwidacji lub
3) 99,99 zł zamiast 600 zł za 1 test alergiczny, 1 test na pasożyty + 1 odczulanie lub 1 likwidacja pasożytów.

Biorezonans jest szybkim i nieinwazyjnym sposobem na wykrycie męczącego alergenu lub pasożytów bytujących w organizmie. Badanie jest zupełnie bezbolesne i nieinwazyjne – polega na pobraniu informacji z jednego punktu na skórze. Ponieważ komórki ciała posiadają swoją naturalną częstotliwość rezonansową, która zmienia się w zależności od aktualnego stanu pacjenta, dzięki jej zbadaniu można określić, co dzieje się w organizmie. Po teście poddany zostaniesz odpowiedniej terapii.

Biomed Bicom
To gabinet medycyny alternatywnej, w którym można uzyskać pomoc w zakresie terapii odwykowej, eliminacji pasożytów czy laseroterapii. Zabiegi przeprowadzane są przy pomocy nowoczesnego sprzętu, co gwarantuje ich bezpieczeństwo i skuteczność.

Komentarze

Korzystałam z usług Biomed Biokom i nie palę cztery lata, obecnie groupon wykupiłam dla przyjaciółki od tygodnia nie pali. Polecam.
Joanna P. · 28 czerwca 2017
Antynikotynowa terapia rzeczywiście mi pomogła a nie pierwszy raz rzucałam palenie. teraz już 2 tygodnie nie ruszyłam papierosów i nie ciągnie mnie. Polecam!
ESTERA M. · 11 lutego 2017
Skuteczna terapia
Bogumił Z. · 20 stycznia 2017

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.