Koncert Wiedeński

Wiele lokalizacji

80+ kupionych
Wybierz opcję

Wyróżniki


Publiczność usłyszy największe przeboje króla walca Johanna Straussa oraz popisowe arie z najsłynniejszych operetek

W skrócie


Oferta

  • 69,90 zł za bilet dla 1 osoby na „Koncert Wiedeński”
  • Kiedy i gdzie:
    • 22.02.2019 o godz. 20:45 – Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej, Plac teatralny 1
    • 24.02.2019 o godz. 19:30 - Wrocław, Teatr Polski, Gabrieli Zapolskiej 3
    • 15.03.2019 o godz. 17:00 – Warszawa, Teatr Palladium, ul. Złota 9

Wymień kupon na bilet:

Warunki


Jak skorzystać z grouponu?
1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
2. Groupon NIE uprawnia do wejścia na wydarzenie, aby otrzymać bilet, należy wejść na www.grouponbilety.pl i wymienić groupon na bilet, podając kod grouponu.
3. W trakcie realizacji grouponu możliwy jest wybór miejsca i wydrukowanie biletu uprawniającego do wejścia na wydarzenie.
Dodatkowe informacje: Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Ważność: Groupon ważny w dniu wydarzenia.


Koncert Wiedeński


Podczas gali publiczność usłyszy obdarzonych wspaniałymi głosami solistów operowych. Towarzyszyć im będą wybitni polscy kameraliści młodego pokolenia, występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie.

Na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści polskiej estrady. Zabrzmią największe przeboje króla walca – Johanna Straussa, nie zabraknie także popisowych arii z najsłynniejszych operetek, takich jak „Zemsta nietoperza”, „Baron cygański”, „Wesoła wdówka”, „Księżniczka Czardasza” oraz „Kraina uśmiechu”.

Publiczność usłyszy m.in. walc „Nad pięknym modrym Dunajem”, arię Barinkaya „Wielka sława to żart”, duet wszech czasów „Usta milczą, dusza śpiewa” czy polkę „Tritsch-Tratsch”. Koncert programowo nawiązywał będzie do tradycyjnych gali i noworocznych koncertów odbywających się w Wiedniu.

Koncert Wiedeński

Nocna rozrywka, Koncerty, Rozrywka i czas wolny, Koncert, Bilety, Muzyka
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.