Od 35 zł: bilety do warszawskiego ZOO oraz zwrot 50% w postaci środków na Groupon.pl

Zoo Warszawa

290+ kupionych
Wybierz opcję

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie


Oferta

  • Bilety wstępu do warszawskiego ZOO
  • Kiedy: do 30.04.2019
  • Gdzie: Miejski Ogród Zoologiczny, ul. Ratuszowa 1/3.
Dostępne kategorie:

Bilet wstępu obowiązujący do 30.04.2019:

  • 35 zł za 1 bilet normalny i 1 bilet ulgowy + zwrot 17,50 zł w postaci środków na koncie użytkownika Groupon.pl
  • 40 zł za 2 bilety normalne + zwrot 20 zł w postaci środków na koncie użytkownika Groupon.pl
  • 50 zł za 1 bilet normalny i 2 bilety ulgowe + zwrot 25 zł w postaci środków na koncie użytkownika Groupon.pl
  • 55zł za 2 bilety normalne i 1 bilet ulgowy + zwrot 27,50 zł w postaci środków na koncie użytkownika Groupon.pl
  • 70 zł za 2 bilety normalne i 2 bilety ulgowe + zwrot 35 zł w postaci środków na koncie użytkownika Groupon.pl

Warunki


Jak skorzystać z grouponu?
1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
2. Sposób realizacji: groupon jest jednocześnie biletem wstępu
3. Chroń środowisko - jeżeli nie musisz nie drukuj biletu, przyjdź i pokaż go na urządzeniu mobilnym.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 5 grouponów.
Dodatkowe informacje: oferta ważna od poniedziałku do niedzieli. Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon. W terminie do 21 dni roboczych od zakupu zwrot 50% wartości biletu w formie doładowania środków na koncie użytkownika, do wykorzystania na kolejne zakupy na groupon.pl Po otrzymaniu doładowania środków na konto groupon nie ma możliwości zwrotu grouponu. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Ważność: Groupon ważny do 30.04.2019

naprezent

Miejski Ogród Zoologiczny w Warszawie


W warszawskim ZOO dom znalazło blisko 5 tysięcy zwierząt, przedstawicieli ponad 500 gatunków. Zwierzęca rodzina wciąż się jednak powiększa. W przeciągu ostatnich lat na świat przyszło tu sporo maluchów, m.in. strusie emu, pelikany, pigmejki, lamy, kameleony jemeńskie i indyjski nosorożec (pierwszy ssak tego gatunku urodzony w Polsce) oraz świnki maskowe. W ogrodzie azyl znajdują również zwierzaki z innych ośrodków. Dwa niedźwiedzie polarne, które przyjechały z Niemiec, bracia Gregor i Aleut, potrafią osiągnąć nawet 60 km/h.

W zoo znajduje się również Żyrafiarnia, wybieg z przedstawicielami fauny Australii, woliery dla jaguarów, gepardów i tygrysów, Małpiarnia, pawilony dla bezkręgowców i dla mrówkojadów oraz ogromne morskie akwarium z rekinem – tawroszem piaskowym, a także nowoczesna Hipopotamiarnia. Niemniej chlubą ogrodu jest jedna z najnowocześniejszych Słoniarni w Europie o powierzchni 6000 m². Zamieszkujące ją słonie niczym modele mogą z gracją przechadzać się po dużym wybiegu albo pluskać w basenach. Z kolei w słynnym Herpatarium przebywają gady, wśród nich najstarszy mieszkaniec zoo – żółw żabuti Fredek trafił do Polski dzięki marynarzom, którzy znaleźli go na brazylijskim targu i uratowali przed śmiercią w garnku. Uwielbiający łaskotki żółw jest niewiele młodszy od samego zoo.

Historia zoo jest nierozerwalnie związana z dziejami stolicy – Miejski Ogród Zoologiczny powstał w 1928 roku i do wybuchu wojny był jednym z najciekawszych tego typu obiektów w Europie. Zrujnowany w czasie II wojny światowej został odbudowany i ponownie otwarty w lipcu 1948 roku. Z okazji jubileuszu zoo przygotowało film promocyjny, w którym można zobaczyć m.in. mieszkańców ogrodu, postępy prac w budowie centrum rehabilitacji dzikich ptaków i ośrodka dla konfiskowanych gadów.

Warszawskiemu ogrodowi mimo sędziwego wieku daleko jednak do muzeum – zwiedzający w trakcie licznych akcji mają bowiem szansę nawiązać bliski kontakt ze zwierzętami. Codziennie o określonych godzinach odbywają się pokazowe karmienia fok, pingwinów i nosorożców, a sezonowo i innych zwierząt, które cieszą się szczególnym zainteresowaniem zwiedzających – dokładne godziny można sprawdzić na stronie www.zoo.waw.pl. Przez cały rok zaś w zoo prowadzone są zajęcia edukacyjne dla dzieci, młodzieży i studentów. Dzięki nim nauka biologii nie kojarzy się z siedzeniem z nosem w podręczniku. Ci zaś, którym los zwierząt jest szczególnie bliski i chcą dowiedzieć się, na czym polega praca opiekunów, mogą dołączyć do Klubu Miłośników Zoo.

Miejski Ogród Zoologiczny w Warszawie

Zwiedzanie lub wycieczka, Przygoda i wycieczka w terenie, Zoo
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.