Bilet na spektakl „Małżeński Rajd Dakar” od 39,90 zł – 5 miast (do -34%)

Wiele lokalizacji

Do -34%
1 000+ kupionych
1 000+ kupionych
od
60 zł
jeszcze niedostępna
Uzupełnij wszystkie pola:

Wyróżniki


Zabawny spektakl o perypetiach pewnego małżeństwa

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie


Oferta

 • 1 bilet na spektakl „Małżeński Rajd Dakar”
 • Kiedy i gdzie:

 • 05.10.2018 o godz. 17:30 – Lublin, scena Teatru Muzycznego
 • 06.10.2018 o godz. 19:00 – Bydgoszcz, Kinoteatr Adria
 • 10.11.2018 o godz. 17:00 – Wrocław, ATM Scena na Bielanach
 • 01.12.2018 o godz. 17:00 – Gdynia, Teatr Muzyczny Nowa Scena
 • 02.12.2018 o godz. 18:00 – Poznań, Aula Artis

UWAGA!

Jeżeli ktoś nie wymieni kuponu na bilet, otrzyma bilet na miejscu. Niestety nie możemy zagwarantować miejsc obok siebie.

Dostępne kategorie:

 • 39,90 zł zamiast 60 zł za bilet w kategorii 60 w Lublinie
 • 49,90 zł zamiast 70 zł za bilet w kategorii 70 w Lublinie, Wrocławiu, Gdyni, Poznaniu
 • 59,90 zł zamiast 70 zł za bilet w kategorii 70 w Bydgoszczy
 • 59,90 zł zamiast 80 zł za bilet w kategorii 80 w Lublinie, Wrocławiu, Gdyni

Wymień kupon na bilet:

„Małżeński Rajd Dakar”

Nieporozumienia i rutyna dotyczą każdej pary, ale jak sobie z nimi poradzić i rozgrzać uczucia w związku oraz tchnąć w niego powiew świeżej miłości? Recepta jest prosta. Kobieta, zamiast marudzić i narzekać na swojego partnera, powinna zacząć doceniać jego starania. Mężczyzna z kolei powinien podarować swojej kobiecie zupełnie wyjątkowy prezent i zabrać ją na romantyczną podróż w pustynne plenery. Jednak zabranie ukochanej na szaloną jazdę po pustynnych terenach jest dość ryzykowne. Taka wyprawa może rozgrzać kobiece serce do czerwoności lub zszargać doszczętnie jej nerwy. Lepiej nie ryzykować. Aby doświadczyć podobnych uniesień wcale nie trzeba wybierać się na odległą pustynię. Fascynujący Rajd Dakar opatrzony niesamowitą dawką energii i ciepłego humoru można mieć na wyciągniecie ręki. Wystarczy skorzystać z doświadczenia Jolki i Fryderyka – pary z komedii „Małżeński Rajd Dakar” autorstwa Sigitasa Parulskisa. W tytułowych rolach wystąpią czarująca Katarzyna Pakosińska i weteran teatralnych desek Mirosław Zbrojewicz. Ten duet pokaże, jak często pozbawione sensu małżeńskie kłótnie i zatargi mogą paradoksalnie przyczynić się do odświeżenia uczuć i nadać nieco kolorytu w monotonnym związku. Komedia bez zahamowań odsłoni wszystkie smaczki pożycia małżeńskiego – od najczulszych obietnic po niekończące się kłótnie o skarpetki i niezrobione zakupy. Małżeński Rajd Dakar to wypełniona żartem opowieść o zazdrości, miłości, rozdrażnieniu i innych emocjach, które towarzyszą każdej parze w codziennym życiu. Przedstawiona jednak z przymrużeniem oka i w niecodziennej, fantastycznej scenerii.

„Powstała opowieść o zazdrości, miłości, zniechęceniu, namiętności, gniewie, radości i innych emocjach, które towarzyszą barwnej parze: Jolce i Fryderykowi. Zabawna, dobrze napisana i przetłumaczona” – Magdalena Kuydowicz, Zwierciadlo.pl.

Warunki


Jak skorzystać z grouponu?
1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
2. Groupon NIE uprawnia do wejścia na wydarzenie, aby otrzymać bilet, należy wejść na www.grouponbilety.pl i wymienić groupon na bilet, podając kod grouponu.
3. W trakcie realizacji grouponu możliwy jest wybór miejsca i wydrukowanie biletu uprawniającego do wejścia na wydarzenie.
Dodatkowe informacje: Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Ważność: Groupon ważny w dniu wydarzenia.


Małżeński Rajd Dakar


Małżeński Rajd Dakar

Nocna rozrywka, Teatr i widowiska, Rozrywka i czas wolny, Teatr lub widowisko
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.