Brak nowych powiadomień

Beauty Derm Instytut

Karnety na basen, siłownię i saunę od 99,99 zł w Beauty Derm Instytut w Gdańsku

Oferta niedługo się kończy!
Do -60%
Wybierz opcję

Wyróżniki

W ofercie nielimitowane czasowo wejścia na basen, saunę suchą, saunę parową, siłownię oraz strefę relaksu wokół basenu

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Wybierz 1 z 6 opcji

Karnety na basen, siłownię i saunę:

Perfect Day od poniedziałku do piątku do godz. 15:

  • 99,99 zł zamiast 250 zł za 10 wejść ważnych 1 miesiąc od momentu wymiany
  • 149,99 zł zamiast 375 zł za 15 wejść ważnych 45 dni od momentu wymiany
  • 199,99 zł zamiast 500 zł za 20 wejść ważnych 2 miesiące od momentu wymiany

Day Spa Open od poniedziałku do niedzieli w godz. 8-22:

  • 129,99 zł zamiast 330 zł za 10 wejść ważnych 1 miesiąc od momentu wymiany
  • 179,99 zł zamiast 430 zł za 15 wejść ważnych 45 dni od momentu wymiany
  • 229,99 zł zamiast 500 zł za 20 wejść ważnych 2 miesiące od momentu wymiany

Każde wejście pozwala na korzystanie z basenu, sauny suchej, sauny parowej, siłowni oraz strefy relaksu wokół basenu. Wejścia bez limitu czasowego.

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu (w tym czasie należy wymienić groupon na karnet) i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Karnet Perfect Day pozwala na korzystanie z oferty od poniedziałku do piątku z możliwością wejścia do godz. 15 (na nielimitowany pobyt należy wejść najpóźniej do godz. 15). Karnet Day Spa Open  pozwala na korzystanie z oferty codziennie w godz. otwarcia Centrum SPA: 8-22. Karnety są imienne. Ważność karnetu jest liczona od momentu wymiany grouponu. Dodatkowe informacje: spaposejdon@beautyderm.com.pl. Rezerwacja nie jest wymagana. W związku z przeprowadzanym remontem, realizacja usług może być opóźniona. Zakończenie remontu jest zaplanowane na początek stycznia. Obecnie czynny jest jedynie basen.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Beauty Derm Instytut

Wieloletnie doświadczenie w kosmetologii i dermatologii estetycznej, wzbogacone o wiedzę z zakresu filozofii Dalekiego Wschodu, pozwoliło właścicielom Instytutu Beauty Derm stworzyć w 2002 roku gabinet, w którym klienci mogą profesjonalnie zadbać o wygląd, zdrowie i samopoczucie. Można tu nie tylko leczyć i pielęgnować skórę, korygować niedoskonałości sylwetki, dbać o piękno oraz powstrzymać proces starzenia, ale przede wszystkim spędzić miło czas i w atmosferze spokoju i harmonii oderwać się od stresu i pośpiechu codziennego życia.

Po przeszło 10 latach prężnej działalności Instytut tworzą Centrum Spa w Hotelu Posejdon w Gdańsku, jak również gdyński Medical Day Spa, który dwukrotnie otrzymał wyróżnienie Prestige SPA Awards oraz rekomendację miesięczników „Uroda” i „InStyle”. Oprócz tego otrzymał pierwszą nagrodę w plebiscycie Dziennika Bałtyckiego „Mistrzowie Urody" w kategorii Najlepszy Lekarz Medycyny Plastycznej i Estetycznej.

Sukces Instytutu Beauty Derm wynika z umiejętnego stosowania wysokiej jakości preparatów kosmetycznych i nowoczesnych urządzeń przez specjalistów będących członkami Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych i Stowarzyszenia Lekarzy Medycyny Estetycznej. Salon może się pochwalić zastosowaniem nowatorskich zabiegów medycznych oraz kosmetologicznych, opracowanych przez specjalistę dermatologii i medycyny estetycznej doktor Beatę Larczyńską-Rogowską.

Beauty Derm Instytut

Spa, Day spa
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.