Deprywacja sensoryczna: 45-minutowa sesja floatingu od 99,99 zł w BBS Floating (do -37%)

BBS Floating

Do -37%
30+ kupionych
Wybierz opcję
Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

W skrócie


Wybierz 1 z 3 opcji

Sesja floatingowa w kapsule (45 minut)

  • 99,99 zł zamiast 149 zł za 1 sesję,
  • 189,99 zł zamiast 298 zł za 2 sesje,
  • 279,99 zł zamiast 447 zł za 3 sesje.

Przed wejściem do kapsuły, klient musi mieć na sobie strój kąpielowy. W środku poziom wody nie przekracza 30-40 cm, a jej temperatura jest zbliżona do temperatury ciała. Dzięki specjalnemu roztworowi leczniczemu Epsom ciało lekko unosi się na jego powierzchni, powodując odczucia braku grawitacji oraz lewitowania. Zabieg ten sprawia iż mózg odpoczywa a aktywność lewej półkuli zostaje spowolniona, synchronizując się tym samym z półkulą prawą. Dodatkowo, poziom stresu redukuje się, wydzielają się endorfin, w następstwie czego możliwe jest przejście z fazy Alfa na Theta. Jest to stadium odpowiadające medytacji, transowi, hipnozie, intensywnym marzeniom i silnym emocjom. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Warunki


Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. 
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 537 42 42 47 lub mailowo: biuro@bbsfloating.pl z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

BBS Floating


Sesja floatingu, zwana inaczej terapią unoszenia się na wodzie lub deprywacją sensoryczną to niezwykle relaksujące doświadczenie, które głęboko odpręża zarówno psychicznie jak i fizycznie. Trwająca od 45 do 90 minut terapia dostępna w BBS Floating pomoże bowiem osobom żyjącym w stresie, w depresji, w chorobach nerwowo-mięsniowych oraz w przypadku osób z urazami, obrzękami kończyn i wadami kręgosłupa. Jeśli wizyta w kapsule jedynie rozbudzi apetyt na relaks, firma oferuje również możliwość skorzystania z sauny infrared oraz jacuzzi.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.